Life of the Party

7. června 2017 v 12:08 |  Welcome to my life
Ahoj, jak se máte? :) Jsem tu s deníčkovým článkem, konečně se můj víkend totiž taky skládal z něčeho jiného než z ležení a koukání na Deana :D I když to je podle mě dost dobrej způsob jak trávit víkend :D
No a jaký víkend jste měli vy? :) nebo co plánujete na ten příští? :)

V pátek jsem vyrazila brzo ráno autobusem za dědou. Byla jsem strašně unavená ale cesta probíhala dobře a v klidu, akorát to bylo strašně dlouhý. U dědy jsem moc času nepobyla, jenom jsem se najedla a trochu četla. Odpoledne jsem potom vyrazila za kamarádkou do jednoho většího města, protože měla předávání maturitního vysvědčení. Byla jsem strašně dojatá, když mě pozvala. Známe se už strašně moc dlouho, kamarádím se i s její mladší sestrou a mnohdy si u nich přijdu jako doma. Takže jsem dorazila na místo a vydali jsme se spolu k její babičce a potom k místu, kde měli předávání. Musím říct, že nejvíc mě těšilo,jakej chládek tam byl :D venku totiž bylo na padnutí :D
Potom jsme pár hodin strávili u její babičky, kde jsem potom měla i spát. Obě jsme měly co dělat, aby jsme neusnuly :D. Ale vydržely jsme, protože jsme nejlepší a navečer jsme vyrazili za zbytkem. Docela jsem se toho bála, potkala jsem její kamarády jenom na maturitní plese a to nebyli zrovna příjemní ale užila jsem si to,hodně. Nejdřív jsme byli na jídle a jsem fakt ráda, že jsem si dala ten drahej a rozpadající se burger, protože jinak by mi druhej den asi bylo hodně blbě :D. Potom jsme šli do baru a tancovat. Fakt jsem si to užila, překonala jsem svojí únavu a vlastně spolu s kamarádky maturitou jsem oslavila i tu svojí. My máme totiž předávání ve čtvrtek a potom i maturitní večírek a já mám přijímačky do Brna. Super, no.
V sobotu jsem vstávala brzo,jelikož nás měl taky stejně brzo kamarádky taťka vyzvednout. Ale jelikož je to všude stejný, ještě jsme tak dvě hodiny čekaly :D. U dědy jsem pak jenom odpočívala, protože jsem byla strašně unavená. Ale nebylo mi blbě, což beru jako úspěch, fakt :D. Na to, co všechno jsem smíchala a že jsem skoro nejedla, jsem dobrá :D Lhala jsem, když jsem říkala, že jsem dělala něco jiného než koukala na seriály, protože takhle nějak jsem strávila sobotu. A pak jsem taky na chvíli usnula. Což jsem neměla dělat, bylo mi potom ještě hůř. Taky to tak máte? Když si na chvíli lehnete a vzbudíte se ještě víc unavení než jste byli předtím? :)
V neděli jsem se na instagramu účastnila 24 hodinového read-a-thon, což v podstatě znamená, že ten den čtete co nejvíc a zaznamenáváte svůj pokrok. Nijak jsem to nehrotila, jenom jsem si prostě úživala čtení. Dočetla jsem Temnější tvář magie a taky jsem po milion letech přečetla knížku za jeden den a to Probuzení Simona Siepera. A to jsem strávila čas u kamarádky a navečer jsem jela za tetou. Fakt jsem na sebe pyšná a hlavně jsem se do Simona zamilovala :D.
U kamarádky jsme hrály nějaké stupidní hry, protože nám je osm, jasný?! :D Ale fakt jsem si to užila a byl tam i její maličkej nevlastní brácha,tak jsme si chvíli hrály i s ním. No a jak už jsem říkala, pak jsem jela za tetou. Šli jsme s projít s jejich psem a potom koukali na Pána prstenů. Musím se přiznat, že jsem až do nedávna ten film vůbec neviděla :D. A prostě mě nebaví :D. Ups :D
U tety jsem byla až do úterý, s tím že jsme v pondělí jeli na výlet av úterý jsem jela domů. Dneska jsem doma akorát,musím za chvíli k doktorovi kvůli brigádě a vůbec semi nechce :(. A zítra mám ty přijímačky, tak jsem ještě ke všemu nervní. Ale díky pořádně užitému víkendu mám pozitivní energii, tak uvidíme.

Doufám, že se máte dobře :*
Love you :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KatkaInk KatkaInk | Web | 8. června 2017 v 20:41 | Reagovat

Mala si celkom rušný víkend :) Zaujala ma nedeľná instagramová výzva, to muselo byť skutočne zaujímavé :)

2 Andey Andey | Web | 8. června 2017 v 20:56 | Reagovat

Tak to jsi si to s kamarádkami užila. Můj minulý víkend vypadal, že jsme se celou neděli učila na testy. Sice jsem se spolužákem měla jít do kina, ale raději jsem to přesunuli na tuhle sobotu. Už to chce prázdniny.

3 Natálie Natálie | Web | 10. června 2017 v 11:59 | Reagovat

je krásné že tě na tohle pozvala.. :) taky by mě to hodně potěšilo.. :) hry jsem nehrála už hodně dlouho.. a instagram nemám tak děkuji za vysvětlení. :) já jsem totiž bez sociálních sítí a jsem naprosto spokojený člověk.. :)  jinak skvěle napsaný článek :) opravdu se nenudíš :)

4 Nikys Nikys | Web | 13. června 2017 v 21:19 | Reagovat

Přesně proto si nechodím lehat, protože jsem pak ještě 56789x víc nepoužitelná než předtím :D Tak to jsi měla pškný víkend, já byla na ohňostrojích a na prvních nácvikách na hodech :)

5 Klarissa Klarissa | Web | 15. června 2017 v 13:14 | Reagovat

Jo, taky jsem po šlofícívh většinou ještě rozlámanější než předtím :D Mimochodem vidím, že máš v menu Pecyho a nemůžu si odpustit komentář- asdthfvgkjhbhkc gosh, miluju ho :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama