Červen 2017

Summer vibes

27. června 2017 v 17:51 Welcome to my life
Ahojky, tak jsem konečně tady s článkem o mé dovolené a taky o skvěle prožitém víkendu. Včera jsem začala brigádu a sice jsem docela unavená a bolí mě nohy a práce nic moc ale mám teď náladu něco měnit, dělat nové věci, lepší věci. Proto přemýšlím i o přesunutí blogu na blogger, zatím tedy jenom přemýšlím, ale hned teď mi dejte vědět, jestli by jste se přestěhovali se mnou. Bylo by to to samé co teď, jenom bych chtěla psát kvalitnější články s lepší kvalitou. Tak uvidíme, zítra to může být úplně jinak :D.

This is: All Time Low

21. června 2017 v 13:53 Music
Ahojky, tak jsem tady, živá a zdravá. O mé zážitky z dovolené a z letadla se podělím až příště a přidám k tomu i víkend, kdy mám naplánovaný koncert s kamarádkami. Dneska jsem tady ale s dalším představováním toho, co miluju v hudbě. Půjde o kapelu All Time Low. Docela se divím, že tu o nich zatím žádný článek není, protože jsem už strašně dlouho naprosto zamilovaná do všeho, čeho jsou součástí :3 A když teď vydali novou desku,řekla jsem si kdy je lepší možnost pro seznámení než teď, že?

Supernatural book tag

14. června 2017 v 16:52 Books
Ahojky,ty dva články týdně se mi nějak nedaří, já vím :D. Takže prostě budu přidávat jenom tak často, jak budu moct :D. Tohle píšu v sobotu, 10., a ještě nevím, kdy to vyjde, každopádně zítra letíme na dovolenou na celý týden, tak jsem si musela něco předepsat :). Taky si nechám přes týden spravit notebook, protože mi nefunguje pár klávesnic a musím si půjčovat mamky notebook. Tak potom snad budou moje články pravidelnější a lepší a častější, protože nejvíc psát se mi chce večer nebo v noci a to si mamce o notebook říct nemůžu :D.
Doufám, že si knižní články užíváte, já je miluju psát, celkově mluvit o nich a fotit je je teď moje nejoblíbenější činnost. Přemýšlela jsem nad nějakým tagem a pak mi došlo, že jsem nedávno psala Gilmore Girls book tag a už tenkrát jsem přemýšlela o něčem podobným ale s Lovci duchů. Tak je to tady :D. Prostě jsem vzala nějaké postavy, popíšu je vám krátce a na to se budu snažit najít postavu z nějaké knihy. So, lets get to it...
PS: Celé jsem to doplnila fanart,které samozřejmě nejsou moje. Většinu jsem našla na Tumblr a když jsem měla odkaz,tak jsem ho sem i dala :) Naprosto všechny jsou úžasné.


Life of the Party

7. června 2017 v 12:08 Welcome to my life
Ahoj, jak se máte? :) Jsem tu s deníčkovým článkem, konečně se můj víkend totiž taky skládal z něčeho jiného než z ležení a koukání na Deana :D I když to je podle mě dost dobrej způsob jak trávit víkend :D
No a jaký víkend jste měli vy? :) nebo co plánujete na ten příští? :)

May wrap up

1. června 2017 v 20:25
Překvapuje váš, že žádný článek v úterý nebyl? Mně totiž ne :D Jelikož mám prázdniny a tyhle dva týdny krom přijímaček fakt nedělám nic jinýho,než že se převaluju ze strany na stranu, nemám o čem mluvit :D. A tak jsem si řekla, že dva články prostě budou jenom někdy :D. Někdy nebudu mít co napsat ke knížkám, někdy k normálnímu životu (spíš to teda :D). Vážně si užívám čtení a mluvení o knížkách a hlavně jejich focení, takže bude spíš víc článků v pátek o tom. Ale teď jedu na víkend k dědovi a hned potom k tetě, a mám v plánu pár skvělých věcí, takže rozhodně čekejte deníčkový článek v úterý :)
No ale dneska tu jsem s knížkami,které jsem za květen přečetla. Jsou sice jenom tři a jedna nedočtená ale jsem na sebe pyšná. Normálně čtu čtyři, o prázdninách doufám v pět ale jelikož se u čtení snadno rozptyluju a nejsem rychlej čtenář, víc to většinou neni. A květen jsem měla docela napraskanej, kvůli maturitám a tak, takže jsem na svoje tři knížky vážně hrdá :D. A navíc to všechno byli pětihvězdičkové knížky, takže jsem naprosto nadšená.
Co jste v poslední době přečtli vy? A jaká se vám líbila nejvíc? :)
Hope you are having a great day, love you :*