Květen 2017

summer to be read pile

26. května 2017 v 20:43 Books
Ahojky,jaký jste měli týden? :) a jaké jsou vaše plány na víkend? :) Mně už pomalu všechny dny splývají k sobě, nejsem si jistá, jestli to vydržím celý prázdniny :D ale abych se nezbláznila, napsala jsem si seznam knih, ke kterým bych se chtěla přes léto dostat. Je jich docela dost ale tenhle rok mám dobrý pocit ze svého čtení,tak snad to stihnu :D
Co plánujete číst vy? :) A četli jste některou z těchto knih? :)
Fotky jsou z mého instagramu :)

she hides behind a smile

23. května 2017 v 16:41 Positiveness
Ahojky, tak jsem tady, Po dlouhý době s Possitivnes článkem. Napadlo mě to déíky tématu týdne ale v hlavě to už mám delší dobu. Myslím, že nám pořád ještě nedochází kolik lidí okolo nás trpí nějakým problémem. I když to tak nevypadá, i když ten člověk vypadá naprosto šťastně.
Jenom chci, aby jste věděli, že je v pořádku svěřit se. Říct si o pomoc. Vždycky tu bude někdo, s kým si můžete promluvit,na tohle nemusíte být sami.
Love you all :* Keep going :*

Hello from the other side :*

20. května 2017 v 20:29 My litlle talks
Tak jsem zpátky a mám plno energie a nápadů. No dobře, té energie ještě ne :D V týdnu jsem maturovala a dneska jsem vstávala brzo abych jela na přijímačky a jsem tak unavená! :D Ale to přijde :D Mám sice ještě dvoje přijímačky ale to se dá, hlavně když budu mít chvíli klid :D Mám v plánu jenom číst a psát a koukat na seriály :D
Zrovna čtu Fangirl a od začátku koukám na Supernatural :D. Protože proč ne, že? :D Rozhodla jsem se tedy přidávt články každé úterý/středu a pátek. V pátek to budou vždycky knižní a tenhle pátek se pokusím dohnat co jsem zmeškala :D Hned zítr oběhnu vaše blogy protože jste mi chyběli ale bylo toho moc.
Maturitu jsem dala a jsem na sebe pyšná! Tak moc, že jsem si koupila plavky a konečně taky Dvůr trnů a růží :D Strašně moc se těším na prázdniny,na léto, slunce a zážitky. Jaké plány máte teď vy? A jak se máte? :)
Hope you are having a great day :*

StuDYING!

5. května 2017 v 19:41 My litlle talks
Ahojky,jak se máte? :) Omlouvám se za svojí neaktivitu a to jak v článcích tak v komentování ale prostě teď už nic nedávám :D. Maturuju, budu dělat přijímačky a když by se náhodou při tom všem našel čas, není chuť. A takhle to bude minimálně do dvacátého. Ale pak se rozhodně vrátím, mám několik nápadů a plánů, ale prostě nemám náladu sepsat je,zatím. Když už mám chvíli volno, trávím ho buď s kamarády nebo miliontým sledováním Přátel či instagramem. Můj mozek tak vypne a já mám jenom tak pocit, že odpočívám. Psaní miluju, moc, ale teď ho prostě trochu omezím :) Od června ale zase,snad (zaklepte to někdo), budu přidávat pravidelně, možná dokonce dvakrát týdně. Když všechno půjde dobře, každý pátek by mohl být pátek s knihou a zveřejňovala bych jenom book related stuff, pokud by jste o to měli zájem :)
A nebojte,nejste to jediný, co šlo do pozadí. Kromě Přátel nemám na žádné seriály ani pomyšlení (ani na Lovce! :O) a jsem zaseklá na posledních 70 stránkách poslední maturitní četby, aghr! V knihovně mají knížku,co si chci už dlouho přečíst a včera mi přišel nový Connor!! Jediný, co mě pořád baví a uklidňuje je instagram. Mám nový, bookish, takže pokud se chcete přesvědčit, že žiju, mrkněte se sem.
Doufám, že se máte co nejlíp :) A vám, co taky maturujete, přeju hodně štěstí, to dáme!!! :3 :)
A teď na zlepšení nálady :D
Love you guys! :*

me! me! me! :D