My week in songs

14. března 2017 v 18:58 |  Welcome to my life
Ahojky, jak se máte? :) Tenhle týden měl být skvělej, protože nám odpadá spoustu hodin a svým způsobem i je, stihli jsme už dva výlety. Ale teče mi z nosu a bolí mě hlava a svaly, aneb vždycky se musí najít nějaká chyba :D.
Minulý týden jsem měla chuť se s vámi zase podělit o kousek svýho života,tak jsem si psala "deník". Ale napadlo mě to trochu obohatit. Přidala jsem písničky, podle toho, jak jsem se ten den cítila. takže v každý písničce najdete něco z toho, jak mi ten den bylo. Minulej tejden byl docela zlej tejden, tak podle toho jsou i písničky :)
Také v minulém článku Positivness byl jeden komentář, že bych se mohla víc rozepsat o svých "problémech" s psychikou. Popravdě nevím, jestli to má vůbec cenu, protože jsem nikdy u žádnýho doktora nebyla a všechno jsou to jenom moje pocity a prožitky, nic světobornýho se nedozvíte. Ale kdyby jste měli zájem dozvědět se o mně zase něco víc, dejte vědět, zkusím něco sepsat :)
Mějte se a smějte se! :* Love you :*

6.3.2017 Pondělí
Už když jsem se probudila, věděla jsem, že to bude jeden z těch těžších dnů. Ten den, kdy se musíte přemlouvat, aby jste vstali z postele a nahodili pohodovou masku. Začíná to na mě všechno zase padat, po tom týdnu prázdnin. Věčné vstávání a zkoušení a učení a v pondělí bejt zavřený v tý krychli až do čtyř. Je to zasranej stereotyp a už ráno by z toho jeden blil. Přes den se to stává snesitelnějším. Obr si sesedne z hrudi a hlava se trochu pročistí. Možná je to proto, že jsme se místo tělocviku mohli učit, nebo možná proto, že mě na tu maturitní otázku nakonec nevytáhla, nebo už mi z toho prostě nadobro přeskočilo. Když vyjdete na denní světlo až ve čtyři odpoledne, nemáte energii na nic. Místo toho máte strašnej hlad. A jelikož je jeden Milouš bez auta a druhej je na praxi, musí se do Tesca pěšky. Už je mi líp a jde se dobře, nejsem zaseklá v myšlenkách a hovor šlape. Taky mi dochází, jak moc jsem vyšla ze cviku. Malej kopeček a já sotva dejchám. Dělá se mi zle z toho, co všechno bych si mohla koupit za ty peníze, co vyhodím za jídlo, jenom kdybych nebyla takový nenažraný prase.Smůla no.
Po večeři (pokud se tomu,co tu vaří dá vůbec tak říkat), jsem se zavřela na počítače a DVĚ HODINY dopisovala maturitní práci. V hlavě mám vymeteno, slova utekla ale už mám plus mínus hotovo. Teď to jenom zkontrolovat. Což je nejhorší, protože už se na to nemůžu ani dívat. Teď píšu článek, a potom si budu muset naspat ještě sloh ale písmenka si se mnou v poslední době hrajou na schovávanou. Nevím, jestli to ještě dneska napíšu ale docela se bojím, že už mi zítra dá pětku :D. Každopádně myslím, že jsem dnešní "horší den" zvládla docela dobře. Jsem tak bez energie, že na to nebyl ani prostor. Asi se vykašlu na sloh a půjdu si pustit nějaký videa. Tak asi dobrou noc.

7.3. 2017 Úterý

8.3. 2017 Středa

9.3. 2017 Čtvrtek
Dny předtím jsem se probouzela se stejnou náladou jako v pondělí ale na čtvrtek jsem se těšila, takže jsem stávala nadšená. Jeli jsme totiž se školou na výlet do Prahy. Vyráželi jsme v devět, dopoledne jsme měli dorazit do Prahy, měli jsme domluvenou prohlídku Strahovského kláštera a knihovny, pak jsme si měli projít Prahu, jít do muzea a potom večer do divadla. Ale to by jsme nebyli my, aby jsme na dálnici nechytli zácpu :D. Chytli jsem totiž tu srážku kamiónů a asi dvě a půl hodiny stály na dálnici :D. Skvělý, fakt. Nálada nás všech docela poklesla. Jedno plus to ale mělo a to zkrácení programu,což znamenalo míň chození a nudného povídání. Nakonec jsme vynechali muzeum a většinu té procházky a byli jsme se podívat jenom na Strahovskou knihovnu. Jenže po dlouhé cestě autobusem a procházce nás většinu zajímalo jenom jídlo.Takže jsme byli nadšení, když jsme dostali volno a mohli si dojít do KFC. Potom jsme s Miloušema zamířili do knihkupectví ale ani to tentokrát nebylo tak záživné. Myslím, že celý výlet zachránilo až samotné divadlo.
Byli jsme na Broadwayi na Mýdlovém princi, což je muzikál založenej na Neckářových písničkách. V hlavních rolích hrála Tereza Kostková a Martin Pisařík a další známý herci, u kterých si zaboha nemůžu vzpomenout na jména :D. Miluju muzikály a většinu písniček tady jsem znala,takže to bylo jenom plus. Strašně se mi to líbilo a byla jsem nadšená, bylo to vtipný, hezký a zároveň docela smutný. Nejvíc se mi asi líbilo když po konci, kdy už jsme zatleskali, ve stoje a tak, vrátili se a zazpívali znovu pár nejdůležitějších písniček z představení, což bylo skvělý.
Cesta zpátky už proběhla v klidu,a celou jsem jí prospala :D. Vrátili jsme se asi v jedenáct a hned co jsem vylezla ze sprchy jsem padla do postele.

10.3 2017 Pátek
Písničku přidávám nejen kvůli tomu, že jsem měla přesně takovou náladu, konečně se to vytáhlo ale taky kvůli tomu, že by jste si všichni měli poslechnout Edovo nové CD. V pátek to bylo ve škole docela na nic ale mě vždycky v pátek zlepší náladu samotné cestování, kdy si čtu, pozoruju lidi a poslouchám Eda, takže jsem chytal dobrou náladu. A bylo skvělý zase jet z toho blázince domů.

11.3.2017 Sobota
Už když jsem se ráno vzbudila,měla jsem dobrou náladu,jelikož mamka slavila narozeniny a já jsem byla ráda,že už jsem doma. Měla jsem dost sentimentální náladu :D. Celý den jsem nic moc nedělala, jen jsem popřála mamce, dala jsem ji kytku a pak jsme si jenom povídali. Taky jsem chvíli dělala něco do školy a četla si.Jo a nabarvila jsem si hlavu a ještě teď, den potom, cítím tu vůni z toho a miluju to :3 A pokud jsem nebyla už tak dost nostalgická, koukla jsem se na poslední díl TVD :D
Já to vážně už tak od pátý série nesleduju, naposledy se mi to líbilo ve čtvrtý ale řekla jsem si, že tohle vidět musím. Nekoukala jsem se na to celý, protože už jsem dávno ztratila přehled, co se tam děje ale přeskakovala jsem to, a to co jsem viděla se mi líbilo. Hlavně se mi líbilo, jak to do sebe zapadlo a že už to prostě vážně skončilo, dokonce nám i v náznaku ukázali, jak to bude dál. Už není prostor pro vymýšlení nebo pro návrat po deseti letech. Kdyby to takhle skončilo v pátý sérii, pořád je to jeden z mých nej seriálů :D
Koukla jsem se na to proto, že jsem se na to začala dívat když mi bylo takových 12/13. Na Damona jsem měla vážně velkej crush a byla jsem tím posedlá :D. Dokonce jsem na to koukala dřív než na Lovce nebo Teen Wolf. A i když už se mi to fakt nelíbilo, končilo to a mně došlo, že stárnu :D :(. Je to takový divný, když skončí seriál, se kterým jste vlastně vyrůstali. A to mi ještě letos končí Teen Wolf, díky bohu, protože to už taky není to, co to bývalo. Sice to je trochu smutný ale zároveň si myslím,že je to dobře. Strašně se těším na letošní změny, i když mám strach a jakkoli bláznivé se to zdá, tohle je toho součástí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 14. března 2017 v 19:03 | Reagovat

Odpust, že jsem tě nakazila :( ♥

2 Andey Andey | Web | 14. března 2017 v 20:56 | Reagovat

Já se včera probudila s nehoráznou rýmou, jelikož jsem minulý pátek byla na skautském plese a v těch společenských šatech chodila v té zimě po městě - nemůžu za to, že to bylo na druhém konci města.
Tak se brzy uzdrav a ať máš lepší náladu, i když ta rýma tomu moc nepřidá - vím, o čem mluvím. :)

3 Nikys Nikys | Web | 16. března 2017 v 21:29 | Reagovat

Já mám tento týden uplně boží, jelikož mám prázdniny :) ale zítra už je pátek a nedokážu si předdtavit, že zase budu muset do školy :( :D nesnáším rýmu, je to nejvíc otravná věc na světě!

4 Karinlife Karinlife | Web | 18. března 2017 v 2:40 | Reagovat

Brzy se uzdrav. :-*
Tyhle denickove clanky miluju.

5 V✧*・ // buttercup is gone. V✧*・ // buttercup is gone. | Web | 20. března 2017 v 14:53 | Reagovat

skvělej nápad na článek, kámo :o :D ať je ti brzo líp! :)

6 Invisible H Invisible H | Web | 21. března 2017 v 0:24 | Reagovat

Přeji ti, ať se ti nový týden vydaří lépe. Do školy si taky nejsem schopná něco udělat. Je konec března a sepsala jsem si zatím jen jednu knížku do četby a 4 otázky na ajinu :D a to radši ani nemluvím o biologii.. jde to se mnou z kopce. Ale zatím dýchám, takže bych řekla, že je vše v pořádku :)) V sobotu jsem ale byla na koncertě a to by mě mělo udržet myšlenkově nad vodou na takový týden :D

Mimochodem, kdyby ti někdy bylo hodně zle, najdi si videa smějících se zvířat - to nikdy nezradí! :D (třeba "laughing lion") :D

7 Kris Kris | E-mail | Web | 26. března 2017 v 16:12 | Reagovat

Musím říct, že tyhle "reportáže" o tvých dnech naprosto zbožňuju, protože si občas přijdu tak špatně, že každý den nezažívám něco obrovsky úžasného, protože se momentálně dost zabývám školou a stejně mi to nejde :D
Moje kamarádka je poslední rok muzikály hrozně posedlá a tenhle myslím dost vychvalovala, takže chápu, že se ti to líbilo:)
Edovo CD je nezbytnost♥
Já jsem se ještě na poslední díl TVD nepodívala a asi ani nepodívám, přestala jsem na to koukat někdy po smrti Katherine a myslím, že teď už mi to ani nebude dávat smysl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama