Březen 2017

Playlist 01 (leden, únor, březen)

28. března 2017 v 20:08 Music
Ahojky, jak se máte? :) Omlouvám se, ale dneska žádný pozitivní článek nebude. Teda, bude, ale trošku z jiného soudku :D. Necítím se úplně na to, psát nějaký souvislý text,ještě ke všemu pozitivní. Vážně jsem chtěla přidávat každý měsíc jeden článek do rubriky Positiveness ale nechci se do toho moc nutit, hlavně, když bych touhle rubrikou chtěla šířit dobré věci. Což by úplně nešlo, kdybych psala články s nechutí.

A tak se s vámi dneska jenom podělím o mé aktuální nejvíc poslouchané písničky. Jsem strašně nadšená ze všeho, co poslední dobou vychází. Možná hlavně proto, že se zveřejnily písničky moji oblíbení interpreti. Však uvidíte, že je to plno lidí, o kterých píšu skoro pořád :D.
A co právě teď nejvíc posloucháte vy? :)

Show tag

21. března 2017 v 20:03 Shows/Movies
Většina z vás už ví, že jsem strašně velká fangirl a lehce se stanu něčím posedlá :D A tak vás asi nepřekvapí, že přidávám tenhle seznam otázek zaměřených na seriály. Protože tak já trávím velkou část svýho života. Zachumlaná v posteli,s notebookem na klíně a jídlem po ruce :D. Já jsem definice couch potato :D. A jaké seriály sledujete vy? :)
Bye, Love you :*

My week in songs

14. března 2017 v 18:58 Welcome to my life
Ahojky, jak se máte? :) Tenhle týden měl být skvělej, protože nám odpadá spoustu hodin a svým způsobem i je, stihli jsme už dva výlety. Ale teče mi z nosu a bolí mě hlava a svaly, aneb vždycky se musí najít nějaká chyba :D.
Minulý týden jsem měla chuť se s vámi zase podělit o kousek svýho života,tak jsem si psala "deník". Ale napadlo mě to trochu obohatit. Přidala jsem písničky, podle toho, jak jsem se ten den cítila. takže v každý písničce najdete něco z toho, jak mi ten den bylo. Minulej tejden byl docela zlej tejden, tak podle toho jsou i písničky :)
Také v minulém článku Positivness byl jeden komentář, že bych se mohla víc rozepsat o svých "problémech" s psychikou. Popravdě nevím, jestli to má vůbec cenu, protože jsem nikdy u žádnýho doktora nebyla a všechno jsou to jenom moje pocity a prožitky, nic světobornýho se nedozvíte. Ale kdyby jste měli zájem dozvědět se o mně zase něco víc, dejte vědět, zkusím něco sepsat :)
Mějte se a smějte se! :* Love you :*

Dědička ohně

7. března 2017 v 22:05 Books
Ahojky, mám tady pro vás připravenou recenzi na třetí díl Skleněného trůnu a to Dědičku ohně. Musím vás varovat, že to může obsahovat spoilery, spíš na ty díly předtím než na tento, ale snažím se je tam moc nedávat. Víte, že jsem si tuhle sérii zamilovala, takže v podstatě nečekejte nic jiného než chválu :D. Pokud se vám nechce poslouchat moje fangirling, rozhodně vám to nemám za zlé :D Berte to jako varování.
Tohle měl být úplně jiný článek, taky o knížkách ale spíš něco jako wrap up, nakonec jsem se rozhodla, že bych stejně nejvíc povídala o tomhle, takže jsem z toho rovnou udělala recenzi. A taky v budoucnu čekejte víc článků o knížkách, zase mě to začíná hodně ale hodně bavit a nápadů mám spoustu.
Jakou knížku jste naposledy četli? A z které knížky jste tenhle rok zatím nejvíc nadšení? A čtete taky tuto sérii? :)
PS: Dejte mi vědět, jak vám moje recenze vyhovují,co bych měla změnit a jestli vám nevadí fanart :)
PSS:Znovu se omlouvám za délku :D