Wanderlust

21. února 2017 v 20:54 |  My litlle talks
Ahojky, jak se máte? A myslím to vážně, napište mi do komentářů, jak se máte, chci to vědět, zajímá mě to, vy mě zajímáte :) Chtěla jsem vám napsat nějaký deníčkový článek ale pak mi došlo, že dělám pořád to samý a že bych si vlastně pořád jenom stěžovala na školu a hloupý lidi, takže jsem si místo toho našla otázky ne téma cestování. Spojila jsem tím asi dva (první, druhý) tagy dohromady a vybrala z toho otázky, co mě zajímají nejvíc. A samozřejmě mě zajímají vaše odpovědi, takže je pište do komentářů :D.
Mějte se krásně,
Love you


Do jaké země by jsi se znovu ráda podívala?
Anglie, jednoznačně. Miluju cestování a za každé nové místo, které navštívím jsem vděčná ale v jediné Anglii jsem byla už dvakrát a klidně bych jela zase. Miluju to tam, tu historii, tu atmosféru, hlavně teda ten jazyk :D. Zatím jsem tam vždycky byla v zimě, teď bych se tam ráda podívala na jaře ale nezlobila bych se za žádný roční období :D

Zítra odjíždíš a peníze pro tebe nejsou problém, kam jedeš?
Kalifornie, rozhodně. Mám pocit, že navštívit Ameriku pro mě vždycky bylo mým největším snem. A dokonce ani teď se to nezměnilo, i když teď bych tam jela spíš jenom na rychlou návštěvu, opravdu usazovat bych se mohla až tak za čtyři roky. Ale strašně nutně už potřebuju sluníčko a potkat Connora a tak, no :D

Letadlo, vlak,autobuse nebo auto?
Letadlem jsem nikdy neletěla, čeká mě to poprvé v červnu, tak jsem zvědavá. Vlastní auto nemám ale kamarádi už jo, což je úplně to nejlepší! Na kratší i delší vzdálenosti. Nejlepší je mít otevřená okýnka a vyřvávat písničky a nestarat se o to, kdo vás slyší. Potom mám asi radši autobuse, protože jím cestuju každou neděli a pátek, tak jsem si zvykla. Ale správnej prázdninovej feel má rozhodně vlak.

Jak trávíš čas v autobuse/vlaku?
Většinou hudbou. Nebo povídáním, když jedu s Miloušema, samozřejmě. Poslední dobou jsem si taky docela oblíbila poslouchání audio-knížek, hlavně protože to šetří čas. Taky mi nevadí čtení ale jsem většinou moc líná a vyhrává hudba, skoro vždycky :D
Kam jsi naposledy cestovala?
Když nebudu počítat cesty na intr a výlety do Prahy, tak poslední větší výlet byl asi o prázdninách na Karlštejn. A bylo to naprosto ale naprosto skvělý, i když jsem chytli zrovna blbý počasí. Ale zase jsme toho docela dost viděli, zato kdyby bylo hezky, ležíme u bazénu jak vyvržení vorvani :D.

Které země jsi už navštívila?
Zatím jenom Holandsko, Anglii 2x a Chorvatsko. Je toho docela málo ale jsem vděčná za všechno. A rozhodně toho hodlám navštívit mnohem, ale mnohem více.

Které tři země jsou nejvýše na tévm bucket listu?
Ameriku a Anglii už zmiňovat nebudu, protože to je jasný, ne? :D. Je toho rozhodně mnohem víc ale právě teď jsou top na mém listu Francie, Řecko a Španělsko nebo nějaká (všechny) z norských zemí. Pak taky Austrálie, zimní Německo, Itálie, Skotsko, Irsko, Island a vlastně se za nic zlobit nebudu :D. Já vím, řeklo se tři,ale jak? :D

Jaké místa hodláš procestovat v létě?
Opakuju se, ale asi bych to tady měla říct, chystám se v létě s tetou do Egypta. A pak taky určitě něco podniknem s Miloušema, možná se podíváme na Moravu. No a pak uvidíme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikk Nikk | Web | 22. února 2017 v 20:02 | Reagovat

Tak tu Anglii ti závidím, to je moje životní přáníčko podívat se tam :) Jinak já letadlem letěla a je to zážitek sice rychlé, ale mnohem větší srandu jsem si prožila cestováním vlakem 2 dny na Sicílii :) A volila bych Ameriku jdnoznačně jako ty :)

2 Andey Andey | Web | 23. února 2017 v 20:33 | Reagovat

Jak se mám? Dobře. Škola sice není procházka růžovým sadem, ale lidi jsou tam skvělí.
Do Anglie bych chtěla taky, ale letos na jazykový pobyt, ale ještě musím přemluvit maminu s tatím, aby mě tam pustili, protože nikdo nechce jet se mnou.
Do Ameriky chci jen kvůli jedné věci a to nakupování.
Tak já většinou poslouchám písničky nebo si čtu.

3 Karinlife.com Karinlife.com | Web | 24. února 2017 v 2:29 | Reagovat

Mam se krasne :)
A tu Kalifornii ti moc preji. :)

4 cincina cincina | Web | 26. února 2017 v 12:22 | Reagovat

Dneska se nemám moc dobře.
Do Anglie bych se taky chtěla podívat ještě jednou. A klidně i se stejnými lidmi, se kterýma jsem tam byla.
Za mě rozhodně Amerika. Tam bych se chtěla podívat.
Letadlo.
Hudba, čtení, povídání si s lidmi a nebo koukám na filmy. Jo a nebo jím a koukám se z okna a kochám se.
Naposledy jsem byla... ježiš, nevím:D.. Holandsko a Praha asi:D
Všechno se mi to vypisovat nechce, ale je toho dost:D
A tohle léto pojedu asi s kamarádkou do Chorvatska (už poněkolikáté)... a potom po republice mě čekají nějaké tripy.

5 KatkaInk KatkaInk | Web | 26. února 2017 v 21:30 | Reagovat

Ja sa mám dnes perfektne - celý víkend som oddychvoala a venovala sa načerpávaniu nových síl a preto sa plná entuziazmu môžem vrhnúť do nového pracovného týždňa :)

6 Katie Katie | Web | 28. února 2017 v 10:09 | Reagovat

Do Anglie bych jela klidně s tebou. Moc ráda bych se tam podívala. =)
Kalifornie není vůbec špatná, dům na pláži, pořád teplo. Já bych asi jela do Itálie, chci tam už delší dobu. =)
Posledne? Jen po Čechách.
Jedeš do Egypta??? Trochu mě to lákalo díky pyramidám ale dnes bych se asi bála. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama