Únor 2017

You´re not alone in this

28. února 2017 v 13:04 Positiveness
Určitě taky máte dny (týdny), kdy máte prostě blbou náladu. Prostě vás zahalí temný mrak a vy nevíte co s tím. A někdy jsou to třeba jen hodiny, nebo minuty, stavy, kdy propadnete naprostýmu zoufalství. Prostě ne vždycky je všechno růžový. Je těžké si v té chvíli uvědomit něco pozitivního, protože je všechno tak sakra těžký! První věc, co se snažím si dostat do hlavy a využít ji při takovýhle náladách je to, že naše myšlenky můžeme ovládat, na což jsem se zaměřila v článku minulý měsíc. A druhá věc, co by myslím mohla hodně pomoc je uvědomit si, že nejsme sami.

Wanderlust

21. února 2017 v 20:54 My litlle talks
Ahojky, jak se máte? A myslím to vážně, napište mi do komentářů, jak se máte, chci to vědět, zajímá mě to, vy mě zajímáte :) Chtěla jsem vám napsat nějaký deníčkový článek ale pak mi došlo, že dělám pořád to samý a že bych si vlastně pořád jenom stěžovala na školu a hloupý lidi, takže jsem si místo toho našla otázky ne téma cestování. Spojila jsem tím asi dva (první, druhý) tagy dohromady a vybrala z toho otázky, co mě zajímají nejvíc. A samozřejmě mě zajímají vaše odpovědi, takže je pište do komentářů :D.
Mějte se krásně,
Love you

Movies I wanna see in 2017

14. února 2017 v 20:45 Shows/Movies
Letos, to vypadá na strašně dobrej rok! Teda, doufám :D. Jak jsem vám psala, čeká mě spousta změn a to je sice děsivý ale taky dobrý. Taky zatím docela válím se čtením, pojedu na dovolenou, Sarah J Maas dokončí nejen Dvůr trnů a růží ale snad i Skleněný trůn ( i když to možná až 2018). No pak taky Ed vydává nový CD a Connor novou knížku! That last makes me most excited! :3 :D A a mimo jiné vyjde spoustu filmů, kterých se nemůžu dočkat. Převážně Marvel, sorry not sorry :D. A o ty most anticipated movies se s vámi podělím, ale zařadím i ty, který vyšly v 2016 a já jsem jenom strašná brzda a ještě jsem je neviděla :D.
Na jaký filmy se těšíte vy? Chodíte rádi do kina? A na co se letos těšíte úplně nejvíc?

This is: Ed Sheeran

7. února 2017 v 19:37 Music
Ahoj, jak se máte? Tenhle týden je pro mě naprosto vyčerpávající a to je teprve úterý :D. A to ani nic moc nedělám, je strašně vidět,. jak je všechno spojené s psychikou. A jediné, co mě dokáže aspoň trochu nakopnout je hudba. Myslím, že největší vliv v celým mým životě na mě měla hudba. A určitě to tak má spoustu z nás. Utěšuje nás, nutí nás tancovat, brečet,vzpomínat, dojímat se. Na úplně každý pocit a událost a myšlenku je minimálně jedna skladba, co přesně ví, jak se cítíte. A já naprosto miluju hudbu a taky miluju o ní mluvit. A tak jsem se rozhodla, že začnu psát o lidech, které můžu poslouchat pořád a které naprosto zbožňuju. A kým jiným teď začít, než Edem?