Big changes/chances

1. ledna 2017 v 18:06 |  My litlle talks
Tak a je to tady, nový rok. Někdy mě strašně děsí, jak všechno utíká. Ale letos jsem se těšila na to, až se to malé číslíčko a konci letopočtu změní a budeme tu mít další rok. Já vím, že spousta lidí není na tyhle předsevzetí a začínání znovu od 1. ale mě to docela pomáhá. Všimla jsem si sama na sobě, že ke konci roku moje motivaci jaksi ke všemu prostě odchází. Takže se mi nový začátek docela hodí. A není to tak, že bych si řekla jakože, tak od prvního úplně převrátím svůj život na ruby ale spíš mě zaplní vlna motivace a inspirace a všechno jde snadněji. Předsevzetí si píšu, spíš abych si zaznamenávala svůj progress. Mně samotné se pak pracuje mnohem líp, když vím, že se někam posouvám. Nebudu taky svoje goals asi ani psát,možná, v příštím článku se ale zaměřím na svoje reading goals ale to bude asi všechno :).
Jaký byl váš uplynulý rok? Dáváte si "předsevzetí"? Jak jste slavili Silvestra?
Tak vám všem přeju šťastný nový rok! :3 :*


Neberte mě špatně, 2016 pro mě nebyl špatný rok, vůbec ne. Mnohem lepší než 2015, aspoň co se mně týká. Myslím, že konečně plně došlo, co za úžasné lidi okolo sebe mám. Dokázala jsem sama sobě, že když něco chci, tak do toho jdu naplno a udělám všechno proto, abych to dostala. Byla jsem na Karlštejně, na Enrique (ovi? jak se tohle sakra skloňuje?! :D), na maturitním plesu své nejlepší a nejstarší kamarádky (jakože se kamarádíme nejdéle :D) a moje vztahy s rodinnou se dostali do úrovně, kde jsem si vždycky přála aby byli. Ale úplně nejdůležitější je pro mě to, že jsem zase o něco blíž k tomu, mít ráda sama sebe a brát sebe i svět takový jaký je. Uplynulý rok byl plný pádů a stoupání ale jsem za něj ráda a jsem ráda za to, kde teď jsem. Takže jo, pro mě docela úspěšný rok. O tom, jak moc "dobrý" rok to ale byl pro svět se radši bavit nebudeme :D.
Ale jsem připravená na tenhle nový rok. Už od začátku prosince to cítím v kostech. Bude to dobrý rok. Musí, věřím tomu. Čeká mě strašně moc změn. A děsí mě to, vážně. Mám před sebou, pro mě, docela dost důležité mezníky. Letos (už vážně letos, fuj :D) maturuju, chci se hlásit na vysokou školu a pokud všechno vyjde, poprvé budu bydlet ve "vlastním" s kamarádkou. Jsem sama na sebe zvědavá, jak to všechno zvládnu. Ale nejvíc se asi bojím konců, víte? Miluju školu, kterou jsem si vybrala. Teda, učitelé mi občas lezou na nervy, vedení je na nic a lidi jsou na pěst ale ty roky co jsem tam strávila byli nejlepší co jsem zatím zažila. A hlavně jsem získala Milouše, nejlepší kamarádky co jsem kdy měla. A jde o to, že jak jsme na intru jsem spolu 24/6 (nevidíme se jen v sobotu :D). Ví všechno, já vím všechno, zažili jsme toho milión. A proto jsem si jistá, že se budeme kamarádit dál ale je to děsivý. Krom toho jsem si i zvykla na naše učitelé a hodiny. Prostě právě teď, když už všechno vím a je ty vztahy jsou nejlepší to musí skončit. Ale na druhou stranu jsem strašně, ale strašně natěšená na nový začátky. Já vím, že to bude strašná výzva ale těším se. Chci sama sobě ukázat, co ve mně je. Jsem připravená na změny. Budu mít strach jak se budou blížit? No jasně. Budu na ně nadávat? To si pište a stěžovat si budu především vám, tak se připravte :D. Ale hodlám to všechno zvládnout a slay 2017! Mám připravený krásný nový diář, goals určený a kuráže na rozdávání (to proto, že je prvního :D). Těším se na příležitosti, které tenhle rok dostanu. Na všechny ty cesty a dobrodružství (letos poprvé poletím letadlem :O) a na všechnu tu práci. So, here we go!
Jedna část byla docela sentimentální, já vím a omlouvám se ale ještě nekončím :D. Letos čekejte extra dávku sentimentu. A nejen pro ty důvody co jsem zmínila nahoře ale letos mi končí Teen Wolf :( :D. Já vím, extra nedůležitý ale je to takový smutný, koukala jsem na to po celý svoje teen léta. Stejně jako Upíří deníky,ne, že bych to už sledovala (spíš jenom Tumblr) ale stejně, když jsem viděla první díl bylo mi 13 a to je v podstatě celá puberta! :D A díky tomu jsem si i založila první blog (teda, první vážnější blog) a vlastně jsem se díky tomu dostala k vám. A za vás jsem strašně vděčná, protože čtete většinu mých blbostí a podporujete mě v mých výlevech. So thanks and love you :*.
PS: Jestli vám tohle přišlo sentimentální, představte si mě a moje články až mi skončí Lovci :( :( :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 1. ledna 2017 v 18:12 | Reagovat

Krásny blog super článok pozri sa prosim na moj novootvorený blog
DAKUJEM :) prajem krásny rok 2017

2 Andey Andey | Web | 1. ledna 2017 v 20:27 | Reagovat

Já jsem smutná, že rok 2016 skončil, jelikož jsem si ho opravdu užívala. Jsem ráda, že jsi měla dobrý rok. Určitě je hodně důležité mít s ráda.
Tak to ě čeká opravdu krušný rok a se vším držím pace. Víš, co se říká? V nejlepším se musí skončit. (Stejnou větu jsem použila pro to, e nechci chodit do pokračovaček tanečních, ale to sem nepatří. :D)
Neboj. Začátky budou krušné, ale ty to zvládneš a s kamarádkami se určitě budeš vídat dál.

3 Andey Andey | Web | 1. ledna 2017 v 20:28 | Reagovat

Tak šťastný nový rok 2017 :)

4 KatkaInk KatkaInk | Web | 1. ledna 2017 v 23:03 | Reagovat

Prajem krásny rok 2017 :) Veľa úspechov a nech je ešte lepší ako 2016 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama