Leden 2017

Thoughts

31. ledna 2017 v 17:40 Positiveness
Ahojky,jsem tu s dalším positiveness článkem. Mám v plánu každý měsíc přidávat do této rubriky jeden článek, pokaždé na nějaké jedno velké téma. Tyto tématem jsem vybírala podle toho, co si myslím, že jsou mezníky k lepšímu zaházení sami se sebou. Uvidíme, jak to půjde. Prostě každý měsíc něco pozitivního, teda, snad každý měsíc, zatím mám 7 témat, tak uvidíme :D. Budu ráda za každou vaší připomínku či názory :).

You´ve been Gilmored!

25. ledna 2017 v 22:26 Shows/Movies
Ahojky zlatíčka, jak se máte? Zase mi to trvalo strašně dlouho, omlouvám se. Mám pocit, že jsem maturiní ples pořád ještě nedospala, navíc mě začíná stresovat škola. Chtěla jsem napsat zase takový to moje show talk, shrnout víc seriálů dohromady ale do oka mi padl tenhle Gilmore girls tag. Vynechala jsem z toho nějaký otázky a nějaký přidala nebo upravila :D. Chtěla jsem ale zveřejnit nějakou svojí reakci na "8 sérii" Gilmorek. Viděli jste už? Co na ní říkáte? A co ten konec? :D Taky jste si mysleli že to bude vyházet třeba po čtvrt roce, když už je to na čtyři roční období? Nebo aspoň po týdnu. Ale oni to dali za sebou a to má jeden díl hodinu a něco. Dohromady šest hodin Gilmorek najednou :D. Docela šílený,co? A to se na to fakt někdo díval celý v kuse prostě :D Šílenost :D

Pátek třináctého

17. ledna 2017 v 21:18 Welcome to my life
Celý tenhle týden byl jeden velký zmatek. V pátek jsme totiž měli maturitní ples a bylo okolo toho strašně moc zařizování. Takže jsem byla celý víkend úplně mrtvá a ještě dneska jsem pořád nepoužitelná . A tak jsem se rozhodla přidat něco jednoduchého. . A co je jednoduššího, než deníčkovej článek?
Jaký týden a víkend jste měli vy? Kolik plesů už máte letos za sebou a chystáte se na nějaký?
Love you all

My reading 2016

5. ledna 2017 v 19:36 Books
Tohle byl pro mě docela dobrý knižní rok, jak se na to tak koukám. Jasně, nesplnila jsem svojí výzvu a nepřečetla jsem ani dvacet knih ale jsem s tím spokojená. Takže jsem se rozhodla zveřejnit knihy, co jsem za tento rok přečetla, vybrat z nich těch pět nejlepších a ještě jsem k tomu přidala něco jako reading goals 2017.
Jaké knihy jste přečetly vy? Které vám nejvíc přirostly k srdci? Četly jste některé z těch knih?
PS: Všechny tyto fotky jsou z mého instagramu a když kliknete na zvýrazněný text,přesměruje vás to většinou na moje recenze nebo moje profily :)
Mějte se krásně, love you all :*


Big changes/chances

1. ledna 2017 v 18:06 My litlle talks
Tak a je to tady, nový rok. Někdy mě strašně děsí, jak všechno utíká. Ale letos jsem se těšila na to, až se to malé číslíčko a konci letopočtu změní a budeme tu mít další rok. Já vím, že spousta lidí není na tyhle předsevzetí a začínání znovu od 1. ale mě to docela pomáhá. Všimla jsem si sama na sobě, že ke konci roku moje motivaci jaksi ke všemu prostě odchází. Takže se mi nový začátek docela hodí. A není to tak, že bych si řekla jakože, tak od prvního úplně převrátím svůj život na ruby ale spíš mě zaplní vlna motivace a inspirace a všechno jde snadněji. Předsevzetí si píšu, spíš abych si zaznamenávala svůj progress. Mně samotné se pak pracuje mnohem líp, když vím, že se někam posouvám. Nebudu taky svoje goals asi ani psát,možná, v příštím článku se ale zaměřím na svoje reading goals ale to bude asi všechno :).
Jaký byl váš uplynulý rok? Dáváte si "předsevzetí"? Jak jste slavili Silvestra?
Tak vám všem přeju šťastný nový rok! :3 :*