Prosinec 2016

Good things in 2016

23. prosince 2016 v 17:51 Positiveness
Letos se toho stalo hodně, z čeho nám běhal mráz po zádech. A tak jsem si řekla, že napíšu seznam dobrých věcí, co se přes to všechno stalo. Ale nemohla jsem na nic přijít. Jakože vůbec na nic. Jenom čistě moje highlight of the year,což jsem se tak jako tak rozhodla přidat. A zbytek jsem si musela najít. Tak jsem narazila na tenhle seznam dobrých věcí za rok 2016.Vzala jsem jen některé a přeložila. A hned mi bylo lépe. Doufám, že bude i vám. Přece jenom nikdy není nic tak úplně černobílý. Pokud něco vás napadne, pište to do komentářů. A taky věci, které potěšili vás, i kdyby to mělo být něco naprosto random. Prostě něco, co udělalo váš rok lepší.
PS: Opovažte se mi pod to někdo psát,všechny ty špatné věci,co se staly! Všichni o většině z nich víme a nechci je zmenšovat ale je třeba udržovat si naději a dobrou náladu! :*
Všem vám přeji krásné Vánoce a hlavně šťastný Nový rok! Snad bude 2017 pro nás všechny tak milionkrát lepší než tento uplynulý. Love you all. And thank you sooo much!

Best music 2016!

17. prosince 2016 v 18:38 Music
S vánocemi přichází i další důležitá (a pro některé i docela nepříjemná věc) a to konec roku a začátek toho nového. 2017. Chápete to? Já tomu můžu stěží uvěřit,tenhle rok utekl extra ale extra rychle. Ještě je moc brzo, abych se k němu vyjadřovala nějak víc ale řekla jsem si, že pomalu začnu dávat dohromady svoje best pro 2016. Ale zatím teda jenom v hudbě, zbytek přijde v lednu. Předpokládám, že se toho ještě hodně změní nebo přidá ale v hudbě toho už moc nečekám, do konce roku to vidím na koledy :D. A o těch jsem se rozepisovala tady.
Budu spíš mluvit o deskách, co mě zaujaly, protože o oblíbených skladbách se vyjadřuju v jednotlivých článcích(léto, podzim). Jaké CD jste nejvíc poslouchali vy? Co vás v hudbě letos nejvíc zaujalo?
PS: Jak se vám líbí nový vzhled? Usměvavýho Sammyho jsem nemohla najít ale to vůbec nic neznamená :D. Vy by jste s parohama a tím svetrem taky nevypadali happy :D.
Mějte se krásně a užívejte Vánoce :* :3

Chritmas spirit!

11. prosince 2016 v 13:56 My litlle talks
Ahojky, mám tady něco jako seznam věcí, které u mě automaticky probudí vánoční nálady. Strašně mě štve, když mi to, že jsou Vánoce dojde až 23 a pak najednou bum, je Silvestr a konec. Všechno to tak rychle utíká, až je to hnusný a je třeba ze všeho vyždímat každičkou chvilinku.A co funguje na vás?
Jinak mrzí mě, že jsem teď nějak vypadla z toho, už tak docela mizerného, přidávání článků jednou týdně. Nemám ani omluvu ani výmluvu, prostě jsem se na to nějak necítila. Snad se to brzo vrátí do starých kolejí, nebo spíš ještě zlepší. No a jak se máte vy? Těšíte se na vánoce?