I'm not flawless, but I gotta diamond heart

8. listopadu 2016 v 21:43 |  Welcome to my life
Dneska jsem se ráno probudila, došla si na záchod a byla jsem tak vyčerpaná, že se mi chtělo zase jenom spát. Takže těch asi 16 hodin mezi spánkem a spánkem je pro mě dneska naprostý utrpení! Hodně špatný je, že mě nebaví ani Gilmorky, ani Lovci a to už něco znamená, ne? :D Taky máte někdy tyhle nálady? Já doufám, že jo, nerada bych v tom byla sama.
Ale stejně jsem se rozhodla s vámi dneska podělit s událostmi posledních týdnů. Hlavně mi došlo, že jsme si letos ještě nepovídali o školy :D. Takže čekejte tak minimálně jeden odstavec mého otráveného povídání o první čtvrtine posledního ročniku.
Doufám, že se máte skvěle a narozdíl ode mě jste plní energie! :* Love you :*


Mám docela štěstí, že mě tohle úplně vyčerpání postihlo až tenhle týden, jelikož je to jeden z prvních volnějších týdnů, co se týká učení. Vlastně jsme psali jenom včera ze dvou předmětů a na dnešek měli úkol, jinak mám asi celý týden volno (klap, klap). Jinak mám každý týden popsaný milionem úkolů a písemek a zkoušení. Do toho maturák a mamka na mě strašně tlačí s výběrem vysoký školy. Doma to teď taky není zrovna nejlepší, navíc začínají zase samý hnusný výročí a prostě fuj. Ale pořád si myslím, že to zvládám oproti minulému roku docela s přehledem :D. Prostě si jenom dneska moje tělo řeklo, že je perfektní den na protestaci :D.
Nejvíc mě ale sere učitelka na informační fondy. Máme jí už druhým rokem ale já si na ní prostě pořád nemůžu zvyknout. Může mít kolik diplomů a prací chce ale podle mě je prostě naprosto hloupá. A hlavně neumí učit. Máme jí jenom v pondělí a to nejen na dvě hodiny právě informačních fondů ale odpoledne ještě na hodinu něčeho, co pořád nevím co je a na hodinu, kde píšeme tu maturitní práci. Mám prostě pocit, že letos vážně vyskočím z kůže! Nejenom že neustále jenom píšeme a každou sobotu se učím maturitní otázky a pročítám (nebo bych aspoň měla) materiály na práci ale potom v tom předmětu,pro nejž nemám pojmenování probíráme Google! My totiž máme spoustu času zabírat se něčím takovým a hrát si s dotazníkama a myšlenkovýma mapama a jak se ukládají fotky! Navíc máme kvůli ní do čtyř, takže bych v pondělí nejradši vraždila, fakt :D.

A teď do háje se školou, pojďte se bavit o něčem příjemnějším :D. O víkendu jsem byla u tety a hned na to u dědy. Viděla jsem se po dlouhý době nejen s tetou a dědou ale i sestřenicemi, bratranci, Muffem a Wendou. A byla jsem strašně ráda,že je vidím. Všechny. Naposledy jsme se viděli někdy v létě a i když se to nezdá, je to dost dlouhá doba. Ten čas strašně letí. A z celého víkendu jsem měla dobrý pocit. V pátek jsem přijela k tetě a většinu večera a sobotního dopoledne jsem hrála karty a koukala na televizi :D. V sobotu odpoledne jsem potom jela k dědovi, kde jsem se vlastně jenom ohřála a šla k Muffovi. Víte, náš vztah je strašně zvláštní. Někdy na ní strašně nadávám a mám pocit, že se k sobě prostě nechováme tak, jak by kamarádky měli ale někdy mám zase pocit, že je to jenom kvůli tomu, že většinu roku komunikujeme přes internet. Ale zase jak se nevídám často, většinou když se vidíme je to skvělý! Nikdy nedělám nic extra namáhavýho nebo legendárního, v podstatě jen sedíme u nich na gauči, povídáme si, nebo koukáme na televizi a občas jdeme ven. U nich doma se ale cítím podivně doma a nostalgicky. Přece jenom jsem tam strávila většinu základky.
Jediný náš pohyb byla procházka s jejich nevlastním bráškou, jelikož jim přijel táta na návštěvu a s Wendou jsme nakonec zakotvili na dobrý dvě hodiny u mé tety, co vlastně vůbec není moje teta :D Znáte to, mamky kamarádky, co znáte už od dětství a jinak než teto se jim nedá říkat :D. V neděli jsem jenom ležela a četla si a vypracovávala otázku na fondy, jak překvapivé :D. Už teď se těším, až se uvidíme zase, naštěstí to nebude tak dlouho, jelikož má na konci listopadu Muffa maturák :3

Asi poslední věc, o které jsem tak chtěla mluvit, než usnu, je divadlo, na kterém jsem byli se školou minulý týden ve čtvrtek. Jeli jsme do Semaforu na Kdyby tisíc klarinetů. Měli jsme strašně krátkou chvíli na rozchod, sotva jsme stihli KFC a to samo o sobě něco napovídá :D. Ale vlastně mi to ve výsledku vůbec nevadilo.
V představení hráli hlavně Jitka Molavcová a Jiří Suchý a příběh byl o tom, jak se ze zbraní stali hudební nástroje. A děj byl vlastně strašně primitivní ale ta energie,co do toho ti dva dávali byla neskutečná. Bylo stěží uvěřit, že už jim je tolik. Myslím že je na nich na obou vidět, že dělají to, co je baví a že přesně to je elixír na věčný život. Příběh mě tolik nezaujal, pro mě to byla spíš stan-up comedy, ale chápu, že v té době to byla důležitá zpráva. Já jsem byla nadšená a hlavně jsem se strašně bavila. Cesta zpátky ale byla strašně dlouhá a pokaždý když jsem usla jsem se asi za deset minut probudila,což je strašný :D.

No a to je asi tak všechno. Strašně se těším na dalšího čtvrt roku, mám toho v plánu tolik. Hlavně budeme mít v lednu maturitní ples a na Silvestra jsme konečně sehnali chatu, co scháníme už od prváku, takže párty! :3 :D Jaké plány máte vy? :) Na co se těšíte nejvíce? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 11. listopadu 2016 v 12:25 | Reagovat

Nezávidím ti celej čtvrťák, byl pro mě ani ne tak fyzicky ale hlavně psychicky vyčerpávající :D Z každé strany na tebe tlačí s Maturitou, pak zase s vysokou... no snad to zvládneš všechno v pohodě ustát :)

2 Victoria de DarkLuna Victoria de DarkLuna | Web | 12. listopadu 2016 v 19:24 | Reagovat

to znám

3 KatkaInk KatkaInk | Web | 13. listopadu 2016 v 17:30 | Reagovat

Dôverne to poznám :) Jediná šanca ako si s tým poradiť je buď sa snažiť o časové rozvrhnutie povinností alebo sa na všetko vykašľať :)

4 Melly Melly | Web | 13. listopadu 2016 v 21:34 | Reagovat

Určite to všetko zvládneš! možno ti to teraz tak nepríde, ale nie si prvá ani posledná čo sa pasuje s maturitou a keď to zvládla väčšina, určite aj ty! Zatni zuby a nejako to pretrp, to voľno, ktoré po tom príde bude stáť za to :)

5 Andey Andey | Web | 14. listopadu 2016 v 21:00 | Reagovat

To jsem měla tři dny po prodloužený, jelikož e končilo dlouho a já celý ty tři hodiny tancovala a druhý den normálně vstávala do školy. Myslela jsem si, že se toho víkendu nedočkám.
Sama se ptám, kde tu energii beru, protože poslední dobou se nezastavím i když minulý týden byl takový volnější, ale za to tenhle bude něco a příští týden velké testy.
To zvládneme.

6 cincina cincina | Web | 14. listopadu 2016 v 22:23 | Reagovat

Tyhle nálady taky mívám, to je podle mě obvyklý u každého:D
Buď ráda, že tě tahle únava přepadla ve volnějším týdnu, protože co by si dělala v tom, který bys měla nabitý?:D Heh, abych pravdu řekla, tak mě to docela chybí. Nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale celkově to učení a takový ten stres mi chybí, protože mě to hnalo kupředu:D Teď mám klídek, pohodičku... přijde mi, že jsem v klidu až moc... ale asi si to po těch letech dřiny zasloužím:)
Pokud si v maturitním ročníku, tak už bys o vysoké měla uvažovat, ale zase do toho nijak nespěchej a vyber si rozumně:)
V informatice probírat google? To by se mi taky líbilo:D
Učíš se o sobotách maturitní otázky?:O Maturitu vůbec nehroť, je to brnkačka:D Mě stačilo podívat se na to o svaťáku... a věř nebo ne, ale studovala jsem nejtěžší obor na naší škole:D
Jee, divadlo ti závidím, ale mám koupené lístky a příští rok jdu s mamkou na absolutně skvělou hru!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama