Listopad 2016

Navždy a věčně

30. listopadu 2016 v 21:42 Books
Název: Navždy a věčně
Název v originále: The problem with forever
Autor: Jennifer L. Armentrout
Rok vydání v ČR: 2016
Rok vydání v originále: 2016
Počet stran: 584
Anotace

All we need is love

14. listopadu 2016 v 21:47 My litlle talks
Omlouvám se. Mám pravidelnou měsíční návštěvu, poslouchám playlist 50 shades of love, mám zapálenou svíčku, blíží se Vánoce a moc koukám na Gilmorky :D. Jsem sentimentální jak nikdy. Sorry not sorry :*
Love you :*
Love is what we were born with. Fear is what we learned here - Marianne Williamson

I'm not flawless, but I gotta diamond heart

8. listopadu 2016 v 21:43 Welcome to my life
Dneska jsem se ráno probudila, došla si na záchod a byla jsem tak vyčerpaná, že se mi chtělo zase jenom spát. Takže těch asi 16 hodin mezi spánkem a spánkem je pro mě dneska naprostý utrpení! Hodně špatný je, že mě nebaví ani Gilmorky, ani Lovci a to už něco znamená, ne? :D Taky máte někdy tyhle nálady? Já doufám, že jo, nerada bych v tom byla sama.
Ale stejně jsem se rozhodla s vámi dneska podělit s událostmi posledních týdnů. Hlavně mi došlo, že jsme si letos ještě nepovídali o školy :D. Takže čekejte tak minimálně jeden odstavec mého otráveného povídání o první čtvrtine posledního ročniku.
Doufám, že se máte skvěle a narozdíl ode mě jste plní energie! :* Love you :*

Sad movies recommendation

1. listopadu 2016 v 21:58 Shows/Movies
Když se řekne podzim, mimo jiné si vybavím zamračená chmurná odpoledne, kdy taťka ještě netopí a tak je taková zima, že jediné co je dělat je být zahrabaná v posteli a koukat na filmy. No a spolu s podzimem jsem citlivější než kdy jindy a někdy prostě potřebuju svojí mizernou náladu nějak ventilovat. Takže skončím u nějakého extra smutného filmu. No dobře, já můžu skončit u jakéhokoli filmu a rozplakat se.
Já totiž brečím skoro pořád a u čehokoli :D. A ne jenom smutkem,ale štěstím, smíchem, strachem, hladem, vztekem. Průšvih je, když jsem tak naštvaná, že nebrečím. To je něco fakt špatně a většinou to nedopadá dobře. No a tak jsem si pr vás připravila seznam filmů, které mě donutili brečet. A je jich jenom šest, takových větších, protože vyjmenovávat všechny, u kterých mi ukápla slza jsme tady ještě v létě :D
Chystám to samé i s knihami ale až načtu víc fakt heartbreaking knížek. Mám tu hodně filmů ke kterým je i kniha a můžete se vsadit, že u knižní verze jsem brečela ještě víc.
A co vy, brečíte často? Co se musí ve filmu stát, aby vás dojal nebo rozbrečel? U jakého filmu jste brečeli naposledy? :)