Říjen 2016

Fall playlist

25. října 2016 v 13:16 Music
Duh, proč sem dávám zrovna tenhle článek sama nechápu. Měla jsem připravený už od soboty book tag a už včera jsem ho chtěla dopsat a zveřejnit, i když už jsem to měla udělat v neděli ale nemohla jsem. Tak jsem si řekla, že se na to odívám dneska a najednou jsem si prostě řekla, že napíšu něco jiného. Teda, napíšu, v podstatě vám sem nastrkám písničky a je to. Jde o to, že poslední dobou jsem strašně vystresovaná. Se školou a maturákem a vším jdou moje nálady tak od mínus sto do plus sto a nevím jak to zastavit. Jednou se mám strašně dobře, potom strašně špatně. Ráno mi přijde, jak mi všechno jde a jak krásně to mám zorganizovaný a večer vyšiluju, jak nic nestíhám. V sobotu napíšu článek, co se mi líbí a v neděli ho nemůžu dopsat a zveřejnit. Nemám se úplně špatně, ne, řekla bych, že oproti jiným období se mám fakt dobře ale strašně mě štve, jak moc na houpačce to všechno je. Navíc se zase začínám bát toho, jak nic co dělám nemá smysl a jak se to nikomu nelíbí a tak. No prostě mi tyhle prázdniny bodnou a potřebuju si to zase trošku všechno srovnat.
Takže book tag bude jindy, omlouvám se. A taky mám v plánu článek o cestování, deníček, doporučení filmů, článek o čaji, Deanovi a Casovi a taky mám v plánu vyzkoušet něco zcela novýho a to look book. Takže jak vidíte, nápady mám ale jsem prostě strašnej srab co se týká put myself out there. Sami uvidíte, co z toho nakonec vznikne.
Doufám, že vy se máte skvěle. Ale jestli se cítíte stejně vystresovaně jako já, podělte se, budeme vystresovaný spolu a bude nám dobře, že nejsme sami :D
Love you all to the moon and back

#FANGIRL

17. října 2016 v 22:30 Shows/Movies
Je podzim, všechno je krásně barevné, počasí se taky docela dost ochladilo, dny jsou krátké a tma moc brzy a to u mě krom chřipky znamená i čas seriálů. No dobře, to je v podstatě celej rok ale na podzimu je něco, co vás prostě nutí zahraba tse do postele s čajem, nic nedělat a jenom sledovat seriály nebo filmy, nebo si číst. Zvlášť,když vám není úplně nejlíp. A hlavně, většina seriálů na podzim začíná, takže moje srdíčko úplně plesá! :3 Takže asi tušíte, co přijde, že? Já vím,že spousta z vás na tyto seriály nekouká ale třeba vás konečně přesvědčím :D Navíc jsem začala sledovat jeden nový a jeden sledovat znova, takže spoustu novinek :D. Hlavně si někde potřebuju vybít svojí very very obsessed fangirl side of me. Chtěla jsem napsat zase jedno takové velké shrnutí, co je u mě nového ale začala jsem seriály a jelikož se potřebuju vypsat, zjistila jsem, že by toho bylo moc, takže to prostě rozdělím :D Předem se omlouvám ale když tak se můžete podívat aspoň na strašně krásny fotky strašně krásnejch lidí, který k tomu přidám :D.
Rozhodně se se mnou podělte o svoje názory, seriály a třeba i filmy nebo knížky, moje TBR nebo seznam filmů nemůže být nikdy dost velký! :3
Mějte se krásně, love you :*

You must be your own best friend!

6. října 2016 v 20:43 Positiveness
Tenhle článek píšu už týden a ne proto, že bych ho psát nechtěla. Ale prostě mi škola vlezla na mozek a byla jsem nějak zaseklá. Myslím, že tuhle větu letos uslyšíte ještě tak milionkrát :D Nemohla jsem si to ale načasovat líp, protože přesně tohle se teď děje, všechny tyhle rozhovory uvnitř mé hlavy. Dostala jsem totiž špatnou známku ze slohu, což je něco, o čem jsem si myslela, že jsem v tom dobrá. A přesně tyhle myšlenky vedou k tomu, jestli vůbec mám psát dál, vést blog a tak. Nejsem úplně smutná nebo tak ale zrovna dobře mi taky není, znáte takové stavy?
Jinak rozhodně mi napište, jestli se v tom také vidíte, nebo jestli jsem v tom sama.
Mějte se krásně zlatíčka a mějte se rádi :*
See you soon, maybe :D