We ain't never getting older :3

5. září 2016 v 18:35 |  Welcome to my life
Ahojky, tak jsem zase tady :D. Jak jste přežili ty dva dny zpátky v realitě? Já jsem jich byla ušetřena ale že by mi bylo líp, to zase ne :D. Už mi tohle nicnedělání začíná trochu lézt na mozek :D. No ale dneska mi to končí, začala mi totiž dvou týdenní praxe v knihovně. No a jelikož je to v jiné knihovně než loni, byla jsem i maličko nervózní. Ale ze čtvrťáku, do nejž se po praxi chystám jsem nervóznější mnohem, ale mnohem víc :D.
Teď jsem však tady. Sedím na posteli v teplácích, které až nebezpečně připomínají pyžamo a koukám na Simpsonovi. A tak jsem se konečně rozhodla podělit se s vámi o moje prázdniny. Asi to bude docela nuda, tak vás předem varuji a omlouvám se :D.
PS: Ty nekvalitní fotky jsou ode mě a ty kvalitní jsou od mé kamarádky (díky Marký :*)
PSS: Doporučte mi nějakej film prosíím.Mám strašnou náladu na Harryho Pottera ale toho si šetřím na zimu, tak něco podobnýho :D

Červenec jsem začala návštěvou tety. Probíhalo to úplně normálně, akorát bratránek slavil narozeniny, tak jsme se tak trochu opili. Trochu víc :D. Já normálně nezvracím ale když už, tak to stojí za to :D A většinou je to o prázdninách :D. Já nevím, proč já vůbec piju :D. Potom jsem nastupovala na brigádu, takže veškerá legrace skončila :( :D. Ale ne na dlouho naštěstí. A pro informaci,brigádu jsem měla v mém rodném městě v jedné firmě a bydlela jsem celý měsíc u dědy :).
První víkend jsem strávila s kamarádkama na pouti v městečku kousek od nás. Normálně by ot byla strašná nuda ale všechno je zábava se správnýma lidma. A zajezdila jsem si úplně poprvé na tom break dance, takový ty autíčka jak se točí různě dokola :D. A přesto, že to byla docela zábava, bylo mi potom dost blbě :D
Další víkend jsme se s Miloušema (moje crew ze školy) vydaly za kamarádkou. Měla brigádu na zámku (fotka nahoře), tak jsem se vydali na návštěvu. Ne, že by jsem šli na prohlídku, to fakt ne :D. Spíš jsme vyrazili na jídlo :D. K. totiž měla volno jenom chvíli a taky jsme si museli počkat, tak jsme většinu času trávili v restauracích. Dala jsem si tam strašně dobrou pizzu a strašně dobrou domácí, malinovou limonádu (no dobře, tak dvě :D). A v druhé restauraci jsem si poprvé dala sachr. Mňam, mňam, mňam :3 Byl to strašně krásnej den! :3
Předposlední týden v červenci mi brigáda končila, protože měli celozávodní dovolenou, takže jsem jela domů. Přijeli k nám na návštěvu příbuzní, s dětma :D. A bylo to strašně super, dlouho jsme se takhle nesešli. Většinu času jsem však trávila s dvěma pětiletýma holčičkama. A řeknu vám, byla jsem vyplivnutá jako už dlouho ne :D. Ta jedna totiž byla to nejhyperaktivnější dítě ever! :D No a když odjížděli, jela jsem s tetou k nim domů. Rodiče jedné z těch holčiček mají totiž hospodu a pořádali tam takovou akci, tak jsem jela vypomáhat. A překvapivě jsem si to dost užila. Byla jsem za venkovním barem, i když až dýl,když bylo víc práce než lidí. Měla jsem pocit, že zvlášť na pivo, si lidi vzali pivo a hned si šli stoupnou na konec fronty. Jinak totiž není možný, aby tam byla pořád takový fronta. Do postele jsem se dostala až kolem 3 ráno. A na to že jsem nepila, jsem strašně smrděla alkoholem :D. To je tak, když necháte nemehlo jako jsem já rozlejvat panáky :D
V pondělí na to jsem jela zpátky za dědou, Ale nejdřív jsem se stavila na kafe za kamarádkou. No dobře, já kafe nepiju, takže spíš na čaj a ona na kafe :D. Prošli jsme se a pak mi ukázala jedno z těch nejvíc cute míst na světě! (fotka v pravo). Restro v Hradci :3. Je to tam fakt skvělí, nejen vzhledem. Dala jsem si tam domácí čaj a cupcake a mňam, umírala jsem :3. Bylo to strašně krásný dopoledne.
Pak jsem byla chvíli zase u dědy. Většinu svého času ta jsem trávila s Muffem a W., protože se už moc často nevídáme :(. Když jsem odjížděla domů, vzali jsme si k nám mé dva bratrance a sestřenici (13,8). Byli u nás celý týden, takže jsem si letos dětí fakt užila :D A ještě než jsem odjela na "dovolenou", byla jsem na s K. na diskotéce, zatančit si. Ano, samozřejmě jsme pili a povídali si ale já vážně jezdím na diskotéky zatancovat si :D. Jely jsme jenom my dvě a musím říct, že jsem si to užila jako už dlouho nic. Miluju to, fakt. Prostě na jeden večer jen vypnout (když se vám podaří namíchat správný alkohol a ve správným množstvím - po chvíli už hrozí depka :D).
(levo- Velká Amerika)
S Miloušema jsme vyrazili na "dovolenou ke Karlštejnu. Spali jsme přímo( skoro :D) pod hradem ve stanech :3. Spali jsme u kamarádčiných příbuzných na pozemku, který jsme měli celý pro sebe i s bazénem :3 Byly to jedny z těch nejkrásnějších dní vůbec. Strašně moc jsem si je užila. Hned jak jsme přijeli jsme si došly na oběd/večeři, prošli si městečko/vesnici a grilovali. Měli tam pod takovým přístřeškem obrovské ohniště a jelikož ten přístřešek měl nad tím ohništěm dírů, připadala jsem si jako v Madagaskaru :3 :D. Ráno na to jsme se vydali přímo na hrad. Řeknu vám, počasí bylo strašný :D Pršelo a byla docela i zima. Tak se pár z nás schovalo na prohlídku :D Karlštejn je nepopsatelně krásný. Strašně jsem si to tam zamilovala. Měla jsem pocit jako bych alespoň na chvíli pronikla do historie. Období Karla IV mě vždycky strašně fascinovalo.
No a po zbytek odpoledne jsme skončili v restauracích :D. Druhý den jsme se vydali na lomy. Přece jenom Velká Amerika byl důvod, proč jsme se vůbec na tenhle výlet vypravili. Zase to bylo nepopsatelně krásné. Na chvíli jsem oněměla. Zasekl se mi dech. Stojíte na kraji a docela pod vámi vidíte zářivě modrou vodu. Byla jsem té atmosféry úplně plná :3 .
Taky jsme navštívili Koněpruské jeskyně, Beroun a medvědy :D. Ale nebojte, byli to ti večerníčkoví za plotem, takže jsem v pohodě :D A když jsme necestovali, seděli jsme u ohně, jedli, povídali si a zpívali :3
(levo-Karlštejn)
Hned na to jsem jela na další, už ne tolik akční, dovolenou s rodiči. Už pár let jezdíme na jedno a to samé místo tady v Česku. Je to obyčejná chata v lese, hned u rybníka, a i přes to, že tam je i pár dalších chat, je to daleko od lidí. Vždycky si tam naprosto odpočinu. Měla se mnou jet už tradičně i W., ale něco jí do toho vlezlo, tak jsem jela sama. Teda, sama :D Se sestrou, rodičema a bratrancem a sestřenicí :D A skoro každý den za námi někdo jezdil a skoro každý den se oslavovali moje narozeniny :D. A i když počasí bylo všelijaký, stejně jsem se musela každý den koupat, jelikož tam není sprcha :D. Říkejte si co chcete, ale pro mě to má svoje kouzlo :D. V podstatě se celý tento týden skládal z koupání, čtení, návštěv a jídla. Hodně, hodně jídla :D. Víte, říká se, že nejvíc se přibírá na Vánoce. Bullshit :D Já přibírám zásadně v létě!! :D Ne vážně, pokaždý přiberu tak 10 kilo :( :D A ne, že by mi to vadilo ale už mi to všechno nezdravý jídlo začíná lézt krkem :D. Už se docela těším na intr :D. I když tam zase není co jíst, takže on si člověk asi nevybere :D
No a ta poslední část prázdnin (ani ne dva týdny) byli ve znamení nakupování a zařizování. Potřebovala jsem dojet do knihovny, zařídit si průkazku na bus, vyfotit se. Dojít k očaři, vybrat nový brýle. Koupit nový mobil a spoustu, ale spoustu věcí do školy :D. Mám strašnou chuť udělat haul, měli by jste o něj zájem? (btw, jestli jste došli až sem, napište mi do komentů váš nejoblíbenější kus oblečení, který máte. just curious :) :D). Taky jsme se stihli dojet vykoupat na jednou koupaliště, se strejdou a mamkou a vyblbla jsem se jako nikdy :D Měli tam tobogán (hodně malej, asi pro děti :D) a takovou tu "místnost" jak skáčete naproti sobě a dělají se vlny :3 :D Druhý den jsem byla nachcípaná, spálená a odcházely mi nohy! :D
No a jak jste se měli vy? :) Na jaké místo se rádi vracíte? :) Jaké nejhezčí místo jste letos navštívili? :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 6. září 2016 v 18:23 | Reagovat

U tvého článku jsem zavzpomínala, jak i já jsem loni začínala čtvrtý ročník praxí:D Tak jsem se tam těšila!:) Jinak maturity se neboj, není to tak těžké, jak učitelé tvrdí:) Když se budeš připravovat, tak to zvládneš:)
To bydlení u dědy ti závidím:) Taky bych chtěla znát alespoň jednoho svého dědu, ale bohužel jsou po smrti.
Jinak knihu Will Grayson, Will Grayson jsem četla a je to úžasná kniha!:) Ta se mi od Greena zatím líbila nejvíc:)

2 Slečna P. Slečna P. | Web | 6. září 2016 v 18:44 | Reagovat

Hodně štěstí s maturitou i když je ještě čas, ale ono to uteče jako voda.
Jé, bydlení u dědy musí být naprostá zábava, pokud je aspoň trochu jako můj děda :D
Ty fotečky jsou hezké a Karlštejn taky!
Jinak - jaká je kniha Will Grayson, Will Grayson? Já mám celkově Greena ráda, ale poslední dobou jsem z něj docela zklamaná, takže nevím, jestli se mám do této knihy pustit :)
Co se týče filmů, tak Harry je moje srdcovka a dívaní se na filmy HP a nebo čtení knih se stává mojí´, témeř, každodenní (to zase teda né) záležitostí :)

3 KatkaInk KatkaInk | Web | 6. září 2016 v 21:00 | Reagovat

Krásny článok a krásne fotky - na Karlštejn som veľmi chcela zájsť a dúfam, že to stihnem ešte tento rok :)

Pozývam ťa na narodeninovú súťaž na mojom blogu o kozmetiku Manufaktura. :)

4 Susane S. Susane S. | Web | 7. září 2016 v 18:12 | Reagovat

taky ti přeju hooodně moc štěstí a pevný nervy u maturity, já se z toho docela stresuju, ale je to asi přirozený :) jak píše cincina když se budeš připravovat a nebudeš na to prdět tak to bude ok :) já se snažím si všechny důležitý dokumenty zakládat abych se pak měla vůbec z čeho učit :D p.s. pěkné fotky :) jak od tebe tak i od kamarádky - i když jsem moc nerozeznala kdo jakou fotku fotil :)

5 Andey Andey | Web | 9. září 2016 v 20:23 | Reagovat

Hodně štěstí ve škole :) My jsme ta museli být už 1. září. Prázdniny jsi si užívala. Koukám, že jste vždycky skončili na jíle. Tedy já vždycky skočím s holkami v kině.
Můj nejoblíbenější kus oblečení? Asi to jsou pruhované džíny s bílými a tmavě modrými proužky - zbožňuju barevné džíny, už aby byla zima a já je mohla nosit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama