Květen 2016

YOU ARE WORTH IT

22. května 2016 v 21:02 Positiveness
Hi, beauties
jak se máte? Užíváte si dnešního krásného počasí? JÁ jsem dneska konečně vytáhla kraťasy a lehla jsem si na zahradu, abych toho sluníčka využila. Takže dneska jsem vlastně nedělala nic jiného, než že jsem četla poslední díl Nástrojů smrti. A lidi, už teď tu knížku miluju :D :3. Děje se tam toho teď tak moc, že musím číst pořád dál a dál. Myslím, že po přečtení budu mít knižní kocovinu :D. Ale o tom jindy, chystám recenzi na celou tuto sérii.
Rozhodla jsem se, že tu Positivness rubriku trochu rozjedu. Chtěla bych psát články zaměřené přímo na určité problémy. Teda, jenom moje zkušenosti, nápady a názory, protože nejsem psycholog (očividně :D). Ale potřebuji vaši pomoc. O čem by jste chtěli číst vy? Máte teď nějaké problémy? Nějaké otázky?
Dnes ale pořád ještě půjde o takovou směs obrázků s různými quotes. Miluju takovéto "hlášky". Je zajímavé, jak jedna jediná věta může vystihnout vaší náladu, nebo vám ji zvednout.
BTW: Už jste viděli klip na Missing you od All Time Low? Protože jestli ne, o hodně přicházíte :3 :D

Change is good

15. května 2016 v 17:05 My litlle talks
Ahojky, tak jak se máte? :) Já jsem docela vystreslá, jelikož v pondělí nastupuju na dvoutýdenní praxi, na stejné místo kam jsem chodila v pátky ale tentokrát na 7 hodin. A fakt nevím,co tam budu dělat, když jsem tam neměla moc co dělat ani ty 4 hodiny :D. Ale tak uvidíme, snad to rychle uteče :D.
Na tenhle článek jsem příhodně přišla, když jsem si nechala od mamky minulý týden obarvit vlasy. Název vám docela dost napovídá, o co půjde, ne? Ale není to úplně o té úplné psychické změně člověka. Rozhodně to nebude změnách typu: před rokem jsme se kamarádili ale teď je ze mě kretén, promiň (a fakt jsme ještě slušná! :D). Tyhle změny nejsou dobrý ani trošičku! Jenom člověka dokážou pěkně nasrat!

Living, not just dying

8. května 2016 v 22:49 My litlle talks
Když jsem viděla tohle video, vdechlo to do mě tolik inspirace, jako dlouho už nic. Tenhle článek je částečně předepsaný, to video jsem viděla tak před dvaceti minutami, po chvíli vzpamatování se jsem šla do sprchy a tohle vzniklo. Vážně, se na tohle video musíte podívat. Nevím, jestli to má překlad (dají se zapnout na youtube) ale kdyby někdo nějaký stručný překlad chtěl, napište do komentů, udělám z toho další článek :D. Přijdu si strašně moc inspirovaná a naživu, neumím ten pocit moc dobře popsat ale určitě víte, o čem mluvím. Jen co rozepíšu tohle, vrhnu se na rozepisování dalšího (který má na svědomí stejný člověk ale s jiným videem) a dopisování článku na tenhle týden. Takže jo, rozhodně doporučuji si tohle video pustit. Navíc mám takový pocit, že ten člověk, co to video natočil mi bude v budoucnu ještě mnohokrát inspirací, takže se asi máte na co těšit :D
Tenhle článek není další Before I die nebo nějaký Bucket list. Tohle jsou věci, které chci opravdu dělat. Věci, které mě baví a naplňují. Sny, pro které udělám úplně všechno abych si je splnila. sou to věci, kvůli kterým si myslím, že by můj život nemusel být promarněný. My DREAM.

My favourite couples - shows

2. května 2016 v 22:13 Shows/Movies
Ahojky, tak jsem tu zase s dalším článkem do Get to know me meme. Popravdě, už to není žádné meme, spíš jenom náměty na články :D. Je to naprosto perfektní v těch nech, kdy se necítím na žádný vážný článek, nebo nějaký co se moc pitvá v mých pocitech. A jak jste zjistili, miluju psaní o mých oblíbených seriálech/postavách/knihách/párech/filmech. Takže tohle je naprosto ideální :D. Plánovala jsem přidat moje oblíbené filmy ale nakonec jsem skončila u mých oblíbených párech. Stejně jste na ty oblíbené filmy už museli přijít sami :D. Ne, že o tom už nikdy nenapíšu článek :D. Ale dívala jsem se na youtube na nějaký videa a narazila jsem na video Nathana a Haley z One Tree Hill a tak jsem si řekla, že je na čase o nich napsat článek :D. A taky o spoustě dalších lidí, kteří mi spolu prostě sedí. Navíc máme ten květen, máj lásky čas, tak se to i hodí :D. A jelikož jsem prostě naprostá závislačka co se týká seriálů a filmů a postavy si rychle oblíbím, stejně jako jejich protějšky, tohle bude mít asi 4 části :D. Aby to nebylo moc dlouhý :D. A abych měla víc článků :D. První část jsou seriálové ships, druhá budou filmové, třetí knižní (i když z toho možná udělám úplně jinou sérii :D) a čtvrtá budou čistě jenom vypsané všechny ostatní ships, o kterých prostě nemám tolik co říct. Takže v tomhle článku se zmiňuji čistě jenom o lidech, u kterých si myslím, že by měli být for ever together! :3
Tak se mějte, hodně štěstí těm, co letos maturují. Držím vám palečky :* :). A rozhodně mi dole do komentů napište své oblíbence :)