Tumblr tag #2

18. dubna 2016 v 22:35 |  My litlle talks
Ahojky, jak pak se máte? Dneska mám strašně dobrou náladu, takovej strašně pohodovej den. Jsem strašně nadšená z toho, že přes sebe můžu jenom přehodit svojí koženou bundu a jít si sednout ven :3. Na tohle jsem čekala tak od února :D. A s dobrým počasím přichází i dobrá nálada, a naštěstí ne jen na mě. Teda, u lidí mého věku je to docela dost vidět. Všichni jsou tak nějak klidní, šťastnější. Za to dospělí se těhle 14 dní asi zbláznili :D. Minimálně teda v mým okolí a i kamarádka říkala, že to má stejně. Nejdřív hádka s třídní i s matikářem, potom hádka doma, na to problémy s vychnou (ale ta byla divná vždycky :D) a pak zase dokola :D. Je to k zbláznění fakt :D Je to tak i u vás? teda, já doufám že ne, protože vám to nepřeju :D Nejhorší je, že žádnej dopělej v mým okolí prostě neumí v klidu probrat ten problém. Okamžitě začnou křičet, já potom taky a už to jede :D. Tak doufám, že se to zklidní, třeba je jenom něco ve vzduchu :D
Takže jak jsem slíbila, jsem tady s druhou částí Tumblr tagu. Zase jsem vybrala jen některé otázky, ty které mě nejvíce zaujaly. Těším se také na některé vaše odpovědi v komentářích :).
Mějte se krásně zlatíčka a užívejte jara :*


1. Jaký máš názor na dnešní filmová pokračování/zpracování?
Když se mi líbí první díl, za pokračování jsem ráda. Kdo by nechtěl vidět další příběh se svými oblíbenými postavami, místem a dějem? To, že někdy se jim to pokračování zas tak nepovede, to už je věc druhá. Ale vždycky jsem ráda, když má vyjít dvojka mého oblíbeného filmu.
U těch filmových zpracování, se to asi myslí jako zpracování knížek, komiksů a tak. A tady to mám stejně jako u těch pokračování. Když se mi kniha líbí, ráda se na její zpracování podívám. Teda, nejprve si asi zjistím, jak vypadají herci, nemám ráda, když mi totiž úplně pokazí mojí představu o té postavě :D. Třeba u City of Bones (tom filmu, s Lily Collins) jsem na to kašlala a oni mi úplně pokazili Aleka! :D Ten herec, co ho tam hraje se mi vůbec nelíbí. Potom začali dávat seriál Shadowhunters a tam se mi ten herec líbí zase moc (nedívám se a to ale Tumblr je všemocná věc :D). A teď když to čtu, tak vůbec nevím, jak si Aleka vlastně představovat :D. Ani Magnuse,popravdě :D NO ale zpátky k tomu :D. Když si oblíbím nějaký příběh, ráda ho pak vidím ve všech možných zpracování. Prostě ráda vidím svoje oblíbence jak ožívají k životu pořád dokola (teď mluvím i o povídkách, videích a tak :D). Zase, druhá věc už je,jak moc je to zpracování dobrý. Ale málo kdy se stává, že se mi film líbí víc než kniha. Rozhodně se mi však líbí, že se knihám dostává i filmové zpracování, protože se k těm příběhům dostanou i lidi, kteří knihu nečetli. JÁ třeba miluju Harryho Pottera ale nikdy jsem nečetla knihy - ups :D

2. Co je podle tebe lepší, být chudá ale emočně naplněná nebo opak?
Samozřejmě, že bych byla radši chudá. Necítit všechny ty krásné pocity je podle mě to úplně nejhorší. Samozřejmě, že když cítíte to hezké, musíte automaticky cítit i to špatné, ale tak to bývá. Dobro a zlo, jing a jang, černá a bílá. Rovnováha podle mě musí být ve všem. Ale necítit vůbec nic? To podle mě nestojí za žádní peníze.

3. Byla by jsi radši jediný osoba, co umí číst myšlenky, nebo jediná, co je číst neumí zatím co všichni ostatní ano?
Eh, je tahle otázka vůbec nutná? :D Sice bych se asi cítila blbě, narušovat takhle soukromí ostatních ale že by všichni uměli číst moje myšlenky ale já jejich ne? Tak to teda ne! :D Navíc jsem od přírody zvědavý člověk, takže by se mi tahle moc i docela líbila :D. Ale zase na druhou stranu, někdy jsou věci, který fakt vědět nepotřebuju :D. Ale spoléhám na to,že bych se to po čase naučila ovládat a vypnout v případě, že by šlo do tuhých :D. Předpokládám, že si lidi občas myslí fakt divný věci :D

4. Kdyby všichni na světe uměli jenom jeden jediný jazky, který by jsi chtěla aby to byl?
Moc se mi ta myšlenka nelíbí. Jasně, všichni by se pak domluvili ale kde by pak byla ta legrace? Hlavně, já se ráda učím nový věci :D. Teda, většinou jsem dost líná, takže umím jenom angličtinu, základy němčiny a začátek latinského, falešného vymítání démonů :D (nejsem blázen, za všechno můžou Lovci! :D). Ale rozhodně se hodlám v budoucnu ještě na nějaký jazyk zaměřit. No ale kdybych si měla nějaký jazyk vybrat, asi bych si vybrala angličtinu. Protože v angličtině je všechno lepší :D.

5. Svět bez náboženství. Dobré/špatné?
Popravdě mě na tom zase tak nezáleží. Ale myslím, že lidi prostě potřebují v něco věřit. V cokoli. Táhne nás to všechny dopředu. A každý přece v něco věří, ne? Takže proč by to nemohl být nějaký bůh? A je přece jedno, co za boha to je. Takže myslím, že by to tu bez náboženství bylo takové, no jiné. Kdyby lidé v dřívějších dobách nevěřili v bohy, myslíte, že by to tady vypadalo stejně?
A jasně, že se kvůli náboženství vedou války. Což popravdě moc nechápu, protože jádrem všech náboženství je víra, ne? Takže to mají společné, tak nevím, proč kvůli tomu musí umírat lidé. A také nechápu, proč někdo musí pořád tu svojí víru všem cpát. Celkově nemám ráda lidi, co mají jenom tu svojí pravdu a tu musí mít i všichni ostatní. Ale přiznejme si to, lidé si vždycky najdou důvod, proč se zmasakrovat. Vždycky tu bude něco. Takže si nemyslím, že by svět bez náboženství byla zrovna nějak velká výhra.

6.Co pro tebe znamená vzhled? A nelži. Zamilovala by jsi se do někoho o kom by jsi si myslela, že je ošklivý?
Tak jo, budu naprosto upřímná. Na vzhledu mi docela záleží. Teda takhle, když toho člověka vidíte úplně poprvé, víc než to, jak vypadá o něm prostě nevíte. A to, plus nějaký ten level sympatií rozhoduje o tom, jestli se vám ten člověk líbí nebo ne. Ale když toho člověka poznám, tak je mi už úplně fuk jak vypadá. A samozřejmě se nebudu úplně rozhodovat, jestli s člověkem budu chodit nebo kamarádit podle toho, jak vypadá ale přece jenom to tam nějaký to procento hraje. Fakt a sob tuhle povrchnost nemám ráda ale asi s ní už nic moc neudělám :D. A jak to máte vy? Ale upřímně.


7. Dokážeš pochopit věřící lidi?
To trochu navazuje na 5 otázku. Nevím, jestli chápu úplně všechno ale chápu, že potřebují mít něco, podle čeho se musí řídit. Nějakou naději, nějakou víru (tohle slovo používám v tomhle článku až moc často :D). Už jsme psala. že moc nechápu,proč to NĚKTEŘÍ z nich musí všem cpát (takoví ti fanatici) a myslet si, že jenom jejich pravda je ta pravá ale tak to už je zase o tvrdohlavosti některých lidí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 20. dubna 2016 v 18:52 | Reagovat

2. Ach ty emoce, všichni nechceme cítit bolest, ale bez ní... bychom nepoznali radost. Navíc, kdybys byla bohatá a měla chudé emoce, z těch peněz bys nemohla mít ani pořádnou radost. :D
4. přesně můj případ, taky si angličtinu užívám:) ale pomalu přicházím na chuť francouzštině, i když je to těžší...:)
5. a 7., asi to spojím dohromady.:) Podle mě - jsem ateistka, btw - by člověk měl věřit, čemu jen chce. Měl by ale věřit hlavně sobě a v sebe, protože vnitřní nejistoty je podle mě v tomto světě čím dám tím víc... ale nemám ráda,  když ti kvůli tomu náboženství přikazuje, co máš dělat, jak se máš chovat, co si máš myslet... že homosexuálové jsou špatní, že pro některé kultury je v pořádku znásilňovat ženy... prostě se mi to příčí. Ale je to jenom můj názor.:)

2 Veronika Veronika | Web | 22. dubna 2016 v 11:09 | Reagovat

1.Nikdy nečetlas Harry Pottera? :O styd se!:D to je ta nejvíc "must read" kniha/knihy na světě :D Já to četla jen dvakrát, plánuju co nejdřív to konečně přečíst v originále :)
3. když topůjde vypnout tak je to úžasná schopnost :D brala bych být jako Charles Xavier!
4. taky bych vybrala angličtinu, stejně ji už plno lidíumí, alespon základy a dá se tak domluvit téměř všude. Jinak exorcismus v latině díky Supernatural umím taky,víceméně celý dalo by se říct, jenže oni mají tolik verzí, že jo... XD

3 cincina cincina | Web | 22. dubna 2016 v 19:13 | Reagovat

Ono to tak bývá u filmů, že když je dobrý první díl, tak neznamená, že se povede i druhý díl:)
Vždycky jsem zastávala názor, že na vzhledu člověka nezáleží, že záleží na tom, jaký je. Ale je pravda, že vzhled je to první, co tě na člověku zaujme:) Takže ano, na jednu stranu to je důležité, ale zase ne až tak moc:)

4 Andey Andey | Web | 22. dubna 2016 v 19:38 | Reagovat

Já když vidím film, který je natočení podle nějaké knížky, tak tu knížku nečtu. Je spoustu dalších a někdy i lepších knížek. :)
Taky bych chtěla umět číst myšlenky. Zrovna teď by se mi to hodilo. :)
Já zastávám názor, ať si člověk věří, v co chce, ale ať mi to necpe. :)

5 crazyjull crazyjull | Web | 23. dubna 2016 v 13:22 | Reagovat

U toho Aleka to mám stejně. V tom filmu byl příšerně, ale v seriále ho zbožňuji. :D

6 Katie Katie | Web | 2. května 2016 v 8:43 | Reagovat

Tak rozhodně je to zajímavý tag, víc se mi teda líbí druhá část než ta první. =D
Jinak mě se Alek ve filmu líbil, já toho herce mám ráda, sice se na tu postavu moc nehodil ale zase tak špatný nebyl. =)
S tím čtení myšlenek bych chtěla umět číst myšlenky ale jen s tím, že moje myšlenky by nikdo číst nemohl. =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama