Tumblr tag #1

2. dubna 2016 v 15:12 |  My litlle talks
Ahojky, jak pak se máte? Užíváte si tohle super počasí? Já jsem byla dopoledne nakupovat a pořídila jsme si strašně super koženou bundu, kterou jsem už dlouho chtěla :3. Takže jsem spokojená i když mám takovou rýmu, že mi brzo odpadne nos :D. A tak místo toho, abych byla venku, sedím v posteli, piju zelený čaj a píšu články. Rozhodla jsem si jich pár rozepsat, aby to tu bylo trošku živější, protože jak jsem mohla pochopit už dřív, v týdnu absolutně nic nestíhám :D. Takže až mě z počítače bude bolet hlava, půjdu se začíst do Města padlých andělů, protože jsme se už dlouho nikam nepohnula :(. No a jaké plány máte na dnešek vy? :)
Dneska jsem si vybrala tag, cojsem našla na tumblr. Jmenuje se to Questions you might not hear everyday a otázky mě zaujaly, tak sjemse rozhodla, že na ně odpovím. Ale je jich moc tak jsem některé vyřadila (nevěděla jsem, co na ně odpovědět) ale stejně jsem ho rozdělila na dvě části. Rozhodně brzo očekávejte druhou část protože odpovíat na ty otázky mě vlastně docela baví :D. Jo a asi by jste měli vědět že jsem si nějaké upravila podle sebe :D. A taky to, že ty obrázky nemají s tagem nic společného, jen se mi líbí a přišlo by mi to jinak moc prázdné :D
Jo a objevila jsem něco naprosto skvělýho :D Je to teda Supernatural ale na tom ani tak nezáleží :D Takže jestli chcete, pusťte si to. Já nechápu, jak to dělají, já bych umřela smíchy :D1. Kdyby jsi mohla spáchat jednu vraždu, bez jakkýchkoli následků či výčitek, zabila by jsi někoho?
Tohle je vlastně docela těžká otázka. Protože kolikrát za život řekneme větu "JÁ ho/jí zabiju" nebo "Nejradši bych ho zabila". No tak, jen se přiznejte, minimálně jedou jste to někomu řekli,nebo si to pomysleli, ne? I taková ta věta, když vaši kamarádce ublíží kluk, "Kam ho zakopeme?" je docela dost používaná, ne? A tady za to navíc nemusíte nést ani žádný následky. Ale vážně by jste byli schopni jen tak někoho zabít? Navíc je děsivé, že by tohle mohlo být fakt možné. Protože pak by lidi umírali třeba jen kvůli tomu, že by někdo měl blbou náladu. A já vím, že tohle se stává i normálně ale většinou za to někdo (někdy) nese zodpovědnost. Takže ne, nikoho bych nezabila. Je děsivé mít takovou moc, nemyslíte?

2. Chtěla by jsi vědět všechna tajemství vesmíru, pod podmínkou, že se vzdáš svých emocí?
Tak to teda rozhodně ne. Myslím, že lidské emoce jsou důležité. Chci cítit. Všechno. Radost, smutek, nadšení, překvapení, lásku, přátelství,vztek, zklamání. Sice bych necítila ty špatné věci ale zároveň ani ty dobré. A rozhodně mi to nestojí za to, abych odhalila tajemství vesmíru. Některé věci by měli zůstat skryté.


3.Kdyby jsi mohla být zdravá a fit ale musela by jsi se úplně vzdát spánku nebo jídla/pití, čeho z toho by jsi se vzdala?
Popravdě asi ani jednoho :D. Můžu být přece zdravá a fit hlavně díky spánku a zdravé stravě. A popravdě mám obojí až moc ráda na to, abych se toho na dobro pro cokoli vzdala :D

4. Kdyby jsi si mohla vyměnit na den tělo s kýmkoli na planetě, s kým by to bylo?
Nad tímhle přemýšlím docela často :D. A překvapivě bych nechtěla být žádná moje girl crush. Vždycky se rozhoduji mezi Jensenem a někým z jeho okolí :D. Protože kdybych byla Jensen, byla bych úžasná :D. A mohla bych se na sebe pořád koukat do zrcadla, trošku si zašpásovat s Jaredem, Mishou a Danneel (no co, neříkejte, že není hezká! a přece nemůžu být nápadná, ne? :D) a proniknout do tajů jeho mysli :D. Ale nebyla bych Jensen, takže bych ho vlastně ani nepotkala :( :D. Takže bych radši byla Danneel a jela bych se sním odívat na natáčení :D i s JJ. Tak bych potkala Jensena a všechny ostatní! Dobře jsme si to naplánovala, co? :D


5. Radši by jsi uhořela nebo umrzla?
Zrovna nedávno jsme se s holkama bůh ví proč bavili o nejhorší smrti a uvažovali jsme právě nad tímto. Ale radši bych asi umrzla. Myslím, že by moje tělo najelo na úsporný režim a potom by pomalu usnulo, ne? Za to uhoření je strašné. Mám husinu jenom na to myslím.

6. Strávila by jsi věčnost v pekle, kdyby to znamenalo, že vyřešíš světový hladomor, vyléčíš všechny nemoce a ostatní problémy?
Popravdě nevím, Ráda bych řekla, že jo ale asi nejsem zas tak dobrý člověk. Ve vesmíru Lovců duchů klidně, protože to by znamenalo strávit věčnost s Crowleym :D. Ale ve skutečnosti fakt nevím. Chci takový svět ale také chci žít. Přece jenom pud sebezáchovy je jeden z našich největších pudů. Možná někdy dospěji do bodu, kdy bych řekla ano ale teď prostě nevím.


7. Vzpomeň si na úplně první crush, co jsi zažila. Líbil se někdo tobě nebo ty někomu?
Víte, že si ani nepamtuji? :D Jsem strašně sklerotická :D. Ale asi já, protože já jsem vždycky měla hodně crushů, ať už na real osoby, nebo na ty vymyšlený :D

8.Vzdala by jsi sexu, kdyby jsi potom mohal žít navždy?
Ne, že bych to mohla zrovna posuzovat ale ta otázka se mi zdála hodně zajímavá. Já bych popravdě nechtěla žít navždy. Koŕ, kdybych to byla jenom já. Nemohla bych jenom pořád sledovat, jak mí blízcí a všichni, co jsem znala umírají. Podle mě je být upírem docela na prd, když bych nemohla mít někoho pořád vedle sebe. Jako upír bych mohla ale alespoň přeměnit mé blízké :D


9. Jaká byla ta nejhorší noční můra, co jsi kdy měla?
V jednu chvíli se mi docela často zdálo o pavoucích a podobných ošklivých věcí, takže to nebylo nic příjemného. Ale úplně nejhorší noční můru, co jsem měla,si pamatuji živě do dnes a pořád mi z ní běhá husí kůže po zádech, i když to bylo už před dlouhou dobou. Byla jsem s rodiči a mojí sestrou na návštěvě u příbuzných. Jejich dům byl jejich dům ale ne úplně. A také to bylo v úplně jiném městě/vesnici. Bylo to jedno z takových těch míst, kam se ve snu občas vracíte. Znáte to taky ne? No a já s taťkou a tetou jsem stály u dřezu na nádobí, povídali si a najednou jsem se koukla z okna. Viděla jsem, jak se na nás řítila obrovská hořící budova, která se tam vzala bůh ví odkud. Dopadla na barák přímo na nás a pak jsem se probudila. Bylo to strašně opravdové a vážně jsem se šíleně bála.


10. Strávila by jsi jeden rok s tvojí pravou láskou, pod podmínkou, že by jsi je pak už nikdy nemohla vidět, nebo zbytek života s někým nepravým (second best)
Tohle je fakt těžký. Teda, celý život bych s někým nepravým strávit nechtěla. Ale na druhou stranu, dostat rok a pak vědět, že už nic? Jít do toho s tím, že už po tom roce svojí true love už nikdy neuvidíš? Ale přiznávám, samozřejmě, že bych si vybrala ten rok. Protože kdybych do něj byla tak strašně zamilovaná, že bych ho mohla nazývat svou pravou láskou, tak bych brala všechno, co bych mohla. Lidi dělají pro lásku i divnější věci, ne?
Oni jsou tak moc roztomilý :3 asi se rozteču :D
Mějte se a smějte se :* :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 2. dubna 2016 v 19:35 | Reagovat

Skvělý tag :)
Ještě nikde jsme ho neviděla. Vůbec nevím, co bych na to odpověděla.. Opravdu seto chce zamyslet se a promyslet si to. No, a jelikož já jsem nerozhodný člověk, tak by to bylo na dlouhou dobu. Už se těším na druhou část. :)

2 fantasyworldwithadel fantasyworldwithadel | Web | 2. dubna 2016 v 22:01 | Reagovat

Vážně povedeny tag!:) mas ho dobre zpracovany a nápadity:)

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 3. dubna 2016 v 8:00 | Reagovat

konečně nějaké otázky, které jsem nikde neviděla! :D Super! :)

4 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 3. dubna 2016 v 12:00 | Reagovat

Konečně tag, který mě zaujal! :D opravdu moc zajímavé otázky :D Raději bych asi taky umrzla než uhořela, ale těžko říct.. nesnáším jak zimu tak extrémní horko :D a co se týče SUPERNATURAL, bože já je miluju! Jsi jedna z mála jak se tak koukám co jsou až u té 11 série :D pořád se na ně dívám, jsou to boží kluci i s Cassem :D

5 cincina cincina | Web | 9. dubna 2016 v 10:10 | Reagovat

Tak tenhle tag se mi moc líbí:) Mám pocit, že ho znám:D
Některé otázky jsou dost těžké a sama bych nevěděla, co na některé odpovědět:)

6 Heaven Heaven | Web | 17. dubna 2016 v 16:55 | Reagovat

Hodně zajímavý otázky i odpovědi :) Taky začínám tagy čerpat z tumblru, protože normální tagy z jiných blogů už docházejí :D

7 Veronika Veronika | Web | 18. dubna 2016 v 16:29 | Reagovat

Jensen, baeee ♥ :D já bych chtěla býtasi Jennifer Lawrence, chci vědět jaké to je žít život takové celebrity :D
btw možná ses jen přemáčkla, ale crusch se nepíše s "c" :D ale jen "crush" :D

8 Kris Kris | E-mail | Web | 20. dubna 2016 v 18:39 | Reagovat

1. Zrovna dělám na češtinu esej na Dostojevského Zločin a trest, kdy - jestli víš - hlavní hrdina Raskolnikov zabije dvě ženy, lichvářku a její... výčitky ho provází celou dobu, i když on si to omlouvá tím, že on je jedním  těch mála lidí, co mají právo zabíjet, protože zbavil svět zla... upřímně jsem dost zažraná poslední týdny do ruský literatury, moc si toho nevšímej. :D ale myslím si, že jen malý zlomek lidí zvládne vraždu bez výčitek.:)
2. vesmír mě nijak nezajímá :D volila bych stejně jako ty:)
4. skvělá volba, lépe bych si nevybrala.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama