My goals for 2016

12. ledna 2016 v 23:02 |  My litlle talks
Zase mi to trvalo celý týden. A člověk by myslel, že se polepším. Tak prej nic, no :D. Každopádně jsme tady s "novoročními předsevzetími". Docela pozdě, co? :D
Ale tohle nejsou úplně předsevzetí. Nevěřím na New Year = New me. Takhle to nefunguje. Musíme na sobě pořád pracovat,vyvíjet se a to po celý rok, ne jen v lednu nebo od pondělí :D. Ale na druhou stranu myslím, že je to skvělá možnost pro začátek. Takový odrazový můstek. Můj 2015 byl popravdě docela zmatený a plný skoro až depresí a smutku. Ale řekla jsem si, že stačí. A Nový rok byl pro mě odrazový můstek, protože jsme si řekla, že tenhle rok si uplavat nenechám. Takže tady jsou moje předsevzetí, spíš takové vytyčené cíle.
Jaké máte vy předsevzetí? Jaká je jedna věc, kterou chcete letos fakt splnit? Věříte v "New Year, new me" ?
Mějte se, snad brzo jsem tu s recenzí na Connora :3 :D. A taky novou Knižní výzvou :)


Be more happy - End this bad feelings
Jak už jsem řekla, ne moc dobrý rok pro mou psychiku, Teď na konci jsem to už fakt nedávala. A nebaví mě to. Nesnáším tyhle pocity, tu neustálou obavu, stísněnost, chuť řvát a řvát doku už nemáte hlas. A není to tak, že bych se nesmála, nebo nebyla aspoň někdy šťastná. Ale i tak jsme vždy cítila ty pocity, jen zastrčené za těmi dobrými, které čekaly, až budu sama. Takže úplně první, čeho chci dosáhnout je zbavit se toho. Strhnout tu záclonu, kterou přes sebe mám přehozenou. Ať je tohle cokoli, deprese, úzkost nebo obojí dohromady.Samozřejmě, že ne všechny dny budou dobré. To nechci. Chci jen víc šťastných dní a pomalu se zbavovat těhle pocitů. Jsem si jistá, že tohle bude moje předsevzetí i příští rok a možná i ten potom. Ale prostě už se nechci takhle cítit. Je to unavující. A chci si víc vážit těch dobrých momentů a více si je sbírat, ať už v různých předmětech, v deníku, tady nebo na fotkách. Píšu bez rozmyslu, tak snad jste z toho pochytili to, co chci říct.
  • Zjistit, jaké věci mě dělají mnou a jaké věci mě dělají šťastnou.
Love myself a lot more
Pořád o sobě pochybuju, všechno co dělám, v co věřím hned zpochybňuji. Přijdu si, že nejsem dost. Hezká, chytrá, milá, hodná a tak dále. Určitě tenhle pocit znáte. Ale tenhle rok si chci více věřit, mít se víc ráda, chápat sama sebe. Je to prostě něco, co nutně potřebuju. Tak letos aspoň začnu, ne?

Be better version of myself
Chci dělat všechno nejlíp tak, jak můžu. Nechci být perfektní, nebo jako někdo jiný. Chci být osoba, kterou bych chtěla potkat, osoba, která by mě mohla zachránit. Chci být lepší verze sebe sama. Napíšu vám sem jen nějaké základní body, na které bych se chtěla zaměřit. A samozřejmě do toho patří i už zmíněné dva body.
  • Read more - huh, miluju čtení. Fakt jo ale minulý rok byl fakt dost slabý. Nevím, čím to bylo ale fakt jsme chtěla číst, jen jsem se k tomu prostě nikdy nedostala, nebo mě to nebavilo, nebo tak. Mojí knižní výzvu jsem nesplnila skoro ani z poloviny. Takže letos bych to chtěla zlepšit, číst víc. Dala jsme si dvacet minut denně. Už jsem to za těch dvanáct dní i párkrát nesplnila ale snažím se :D Tak uvidíme, no :D
  • Workout more and eat healtier -všechny ty body, co tu mám, tu mám jenom kvůli sobě. Nechci nikomu nic dokazovat, nechci mít tělo modelky nebo jíst jako králík. Ke cvičení mě na chvíli vždycky doženou moje záda. A hlavně mám vždycky potom skvělý pocit a toho není nikdy dost, že? Takže se snažím cvičit podle jednoho programu, 6x týdně ale i s protažením 15-20 minut. Což do svého těla dát můžu, ne? A když už si tak zacvičím, většinou večer, nechci to kazit brambůrkama nebo nějakým těžkým jídlem. Takže eat healtier spíš znamená necpat se jak prase po 8 hodině večerní a trochu víc poslouchat svý tělo. Zatím mi to docela jde ale je teprve 12. :D.
  • Study more - docela logický předsevzetí. Jsem ve třeťáku, je leden a já mám pořád pocit, že jsem se nevzpamatovala z LETNÍCH prázdnin :D. Hlavně mám spoustu nezorganizovaných a nedodělaných věci, které rozhodně musím napravit teď, dokud mám jakž takž čas. A už se na tom pracuje, fakt :D Druhý pololetí rozsekám :D (říkám teď, hned v únoru budu psát, jak mě škola sere a jak budu radši na všechno kašlat :D)
  • Be good person - nejen obecně ale hlavně být lepší sestra, kamarádka, dcera. MIluju své nejbližší z celého srdce. A mám pocit, že se prostě dost nesnažím. Že tu pro ně nejsem tolik jako oni nebo tolik jak bych chtěla. Vím, že je to možná jen můj pocit. Ale co když není? Takže pro jistotu :D
  • Blog - miluju ten pocit, když něco napíšu a zveřejním to sem. Je to strašně skvělý, že jsme stvořila něco jen svýma myšlenkama a psaním. A chtěla bych ho mít častěji. Takže jsme se fakt rozhodla, tenhle rok zabrat a více psát, více zveřejňovat a celkově být více aktivní.
Get driving licence
V létě mi bude 18 ale řidičák si chci udělat dřív, jelikož pak by nemusel být čas. Ve čtvrťáku budu mít plnou hlavu s plesem, maturitou a obavami co dál. Na léto chi brigádu a pak zase škola (možná), život v jiném městě, sama za sebe a prostě se bojím, že si nenajdu čas. Sice neplánuji si hend potom pořádit auto a i v nejlbižší budoucnosti asi budu využívat vlaky nebo autobusy ale rozhodně myslím, že řidičák je potřeba. A taťka mi slíbil, že mi bude půjčovat občas auto, tak uvidíme :D. Halvně na různé akce je to strašně super :D.

Visit 3 new places/towns
Ráda poznávám nové věci, nové lidi. Cestování (jakkékoli) si mě naprosto podmanilo. Může být někd úplným cizincem, jen zkoušet nové věci někde, kde jste nikdy nebyli. Získávat nové zkušenosti a vzpomínky. Tenhle rok bych chtěla navštívit 3 nová místa/měta, ať už v Česku nebo v zahraničí.

Get new hobby - dancing, probably
Podle mě by se měl člověk pořád rozvíjet, přoád zkoušet ěnco nového. A ano, tanec už vlastně je mou oblíbenou činností ale spíš takové to diskotékové svíjení. Ale baví měto a tancuju počád a všude - doslova :D. Letos bych to chtěla trochu rozšířit a chodit přímo na nějaké lekce. Zatím nevím kdy a na jaký kurz ale rozhodně je to něco, co chci letos fakt splnit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 15. ledna 2016 v 18:28 | Reagovat

Já si myslím, že nikdy není pozdě:D Třeba já dávala shrnutí svého roku až teď a to je půlka ledna:D Taky nestíhám:D
Joo, taky bych chtěla být více šťastnější:D... Úplně ti rozumím. Cítit se blbě je na hovno.
Víš co? Chtěla bych být perfektní. Mé nedokonalosti mě sice dělají dokonalou (kecy:D), ale i přesto bych chtěla být perfektní a všechno umět nejlépe:D

2 Ginny . Ginny . | Web | 15. ledna 2016 v 19:18 | Reagovat

Lásku k cestování máme společnou ♥ Kdyby byly peníze , byla bych pořád někde :)

3 Klára Klára | Web | 15. ledna 2016 v 20:04 | Reagovat

My goals for 2016? Don't fall in love with idiots and love myself more.

4 Katie Katie | Web | 16. ledna 2016 v 17:20 | Reagovat

Já na předsezetí moc nejsem. Hlavně proto, že jsem ho nikde nedokázala dodržet. =D Tak že jsem to vzdala.
To ale neznamená, že ani já nemám žádné cíle na rok 2016.
Pro mě minulý rok taky nebyl žádný zázrak a tak bych si chtěla tento víc užít - konečně. =D
Prostě víc se zapojovat do různých akcích, něco podnikat a nesedět doma. To je můj hlavní cíl.
Další je konečně děla něco se svojí postavou, jelikož se sebou nejsem spokojená a pro jednou bych se na sebe  ráda podívala s pocitem, že se sama sobě líbím. Ano, nechci být žádná vychrtlá modelka ale ani bych nemusela mít ty kilča navíc, co mám. =D
Jinak bych se v polovině tvých cílů našla také. =)
A cestovat? Kdybych měla odvahu, tak do toho taky jdu. Hlavně tedy do zahraničí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama