Leden 2016

Perfect day?

23. ledna 2016 v 16:08 My litlle talks
Moje první přečtená kniha v tomhle roce je Chvíle před koncem od Lauren Oliver. Vlastně je to příběh o dívce, která od určité chvíle prožívá jeden jediný den pořád dokola. Tak jsem se rozhodla, že se nad tím trošku zamyslím.
A jinak, jak se máte? Co váš uplynulý týden? My jsme jeli ve středu se školou do Prahy do divadla ale samozřejmě, že se muselo něco pokazit :D. Když jsme přišli do divadla, usadili nás na naše místa a řekli nám, že se představení kvůli nějakým problémům s kulisami ruší :D. Docela dobrý, ne? :D Mělo se hrát Bytná na zabití na Vinohradech a fakt jsem se těšila! :D Takže jsme si do Prahy vlastně zajeli na večeři a jeli jsme zpátky :D. A ke všemu jsme přišli o vycházky! :D
Doufám, že vy máte větší štěstí :D. NO a teď už dost kecání o ničem a jde se kecat na dané téma, jup? :D
Jak by vypadal váš dokonalý den? Bavilo by vás, kdyby se ten den opakoval pořád dokola a dokola?

Work in progress

19. ledna 2016 v 22:01 Books
Dnes vám přináším extra subjektivní recenzi. A to na Work in Progress od mého nejoblíbenějšího youtubera - Connor Franta. Už ten název zní dost dobře, nemyslíte? Knížku jsem si koupila v Anglii a byla jsem tak strašně šťastná, když jsem jí našla v jednom knihkupectví. Jak malý dítě :D Nejdřív jsme se děsila, že jí tam nemají, protože jsme jí nemohla najít. Ale nevzdala jsem se a tak jsem jí hned ten den začala číst :D. A můj názor může být "lehce" ovlivněn, protože si myslím, že je úžasný :D. Ale přesto/spíš právě proto :D na to musím udělat recenzi, tak se dejte do čtení :D
Styl psaní bude trochu jiný než u mých ostatních recenzí. A taky vím, že ne každému se kniha může líbit a hlavně je strašně špatně k dostání, takže tohle je hodně o mém názoru, než abych vám jí doporučila. A navíc je hodně špatně k dostání. Tak ale stejně doufám, že se vám to bude líbit :).
A co vy? Máte taky nějakou takovou osobu, kterou sice osobně neznáte ale naprosto jí obdivujete? Už jste někdy viděli nějaké Connorovo video? Četli jste někdy nějakou knihu od a o slavné osobnosti?


My goals for 2016

12. ledna 2016 v 23:02 My litlle talks
Zase mi to trvalo celý týden. A člověk by myslel, že se polepším. Tak prej nic, no :D. Každopádně jsme tady s "novoročními předsevzetími". Docela pozdě, co? :D
Ale tohle nejsou úplně předsevzetí. Nevěřím na New Year = New me. Takhle to nefunguje. Musíme na sobě pořád pracovat,vyvíjet se a to po celý rok, ne jen v lednu nebo od pondělí :D. Ale na druhou stranu myslím, že je to skvělá možnost pro začátek. Takový odrazový můstek. Můj 2015 byl popravdě docela zmatený a plný skoro až depresí a smutku. Ale řekla jsem si, že stačí. A Nový rok byl pro mě odrazový můstek, protože jsme si řekla, že tenhle rok si uplavat nenechám. Takže tady jsou moje předsevzetí, spíš takové vytyčené cíle.
Jaké máte vy předsevzetí? Jaká je jedna věc, kterou chcete letos fakt splnit? Věříte v "New Year, new me" ?
Mějte se, snad brzo jsem tu s recenzí na Connora :3 :D. A taky novou Knižní výzvou :)

Best of 2015

5. ledna 2016 v 23:26 My litlle talks
Ahojky, jak se máte v roce 2016? Já se mám docela dobře, jsem plná odhodlání tenhle rok něco ve svém životě změnit. Ale o tom v příštím článku, který by se měl týkat mých předsevzetí. Ty jsem chtěla psát už dneska ale pak mi došlo,že bych prvně měla uzavřít rok 2015. Takže jsme se rozhodla sepsat vám to, co bylo podle mě nejlepší na roku 2015. Ať už jsou to knížky, muzika, filmy nebo pár mých osobních zážitků, či oblíbených věcí.
Budu se snažit brzo ozvat. Mějte se dobře a nezapomeňte se usmívat :)