Always keep figting

9. prosince 2015 v 15:30 |  Positiveness
Už delší dobu mám v hlavě takovou myšlenku/nápad, se kterou jsem se dneska konečně rozhodla vyjít na světlo/na blog. Na myšlenku mě přivedl herec Jared Padalecki (Supernatural - Sam, Gilmorky - Dean, no tak, mluvím tu o něm a Jensenovi docela často! :D ). Nechci vám dávat falešné informace takže tohle je spíš jenom to, co jsem já pochopila z videí, facebooku, twitteru a tak :). Už delší dobou (roky) se potýká s depresemi ale nahlas to vyslovil teprve až nedávno. Z gag reelů ani z videí z conů bych v životě neuhádla, že má nějaké problémy. Začal o tom mluvit až nedávno (půl roku, čtvrt?), když se nemohl zúčastnit jednoho setkání s fanoušky. Podpora fanoušků i jeho kolegů byla obrovská. A tak vznikl projekt Always Keep Fighting. Vlastně jde o prodej triček navržených Jaredem( nejsem si jistá, na co jde výdělek ale jsem si jistá, že je to pro nějakou dobrou věc, je to Jared!) ale hlavně o to, aby se o takovýchto věcech více mluvilo.
A já s ním souhlasím. Žijeme v době, kdy nemáme žádnou cenzuru, můžeme mluvit vlastně o čemkoli. Ale vlastně vůbec nemluvíme. Hlavně o takovýhle věcech. Já to chápu, mám to stejně. Pořád se ještě učím mluvit o svém psychickém rozpoložení. Nechávám si to pro sebe hlavně proto, že si myslím, že to nikdo nepochopí. Ale je v pořádku mluvit o tom, co nás trápí. Spousta lidí, do kterých by jste to ani neřekli, vás dokáží minimálně vyslechnout, obejmout a někdy i pochopit. Pomáhá říkat věci nahlas, už jen proto, že si je srovnáte v hlavě.
Tenhle článek je o tom, abych vám řekla děkuju. Protože vy mě posloucháte. A pomáháte mi,aniž by jste o tom věděli. A toho si moc vážím. A doufám že víte, že se mnou mluvit můžete. V komentářích nebo emailem. A taky jsem vám chtěla dá vědět, jak výjimečný každý z vás/nás je.
Nejsem pořád úplně v pořádku, nebo pořád šťastná nebo jistá sama sebou. Někdy mám chuť jenom spát,občas se uzavírám do sebe, někdy mě chytají záchvaty zoufalství či vzteku. A proto tenhle článek věnuji i sobě, protože si ty věci, které článek obsahuje potřebuju také často připomínat :)

Jsi krásná. Nezáleží na váze, výšce, barvě pleti, barvě očí, délce vlasů, postavě, tvaru nosu, jestli máš brýle nebo ne, jakou máš postavu. A už vůbec ne na tom, co o tobě říkají ostatní. Každý z nás je krásný ve své podstatě. Musíš si to jen uvědomit a hned se na sebe i na svět budeš dívat jinak.


Život není pořád růžový. Vyskytuje se v něm hodně špatných dnů. A to je v pořádku. Je v pořádku, mít špatné dny. Ale důležité je vědět, i po největší bouřce vyjde slunce. A díky tmě si pak můžeme mnohem víc vážit světla.


Jsi důležitá. Lidem na tobě záleží. Věř mi. Stačí se jen opravdu podívat kolem sebe. Najdeš lidi, kteří tě mají rádi za to, jaká jsi. Slibuju.


Bude to v pořádku. NIKDY nesmíš přestat bojovat. Nikdy to nesmíš vzdát. Prosím. O moc by jsi přišla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 11. prosince 2015 v 19:34 | Reagovat

Wow, vážně? On se potýká s depresemi? Tak to bych opravdu netipovala:O
Tenhle projekt mě zaujal a hodně se mi to líbí:) Nikdy to není na škodu. Protože každý je svým způsobem krásný, akorát to v sobě musí objevit:)

2 Alice M. Alice M. | Web | 11. prosince 2015 v 23:26 | Reagovat

Tyjo, fakt děkuju moc za tento článek! Neskutečně mi dobil energii a nakopl mě! Moc hezky napsáno, máš naprostou pravdu! :-)

http://aliceontheblog.blog.cz/

3 Kris Kris | E-mail | Web | 26. prosince 2015 v 11:04 | Reagovat

Ah, tímhle článkem jsi mě tak trochu... dostala. Promiň, že čtu a komentuju tak pozdě, vážně se omlouvám. :(
Já se v SPN ještě tolik neorientuju, ale pár videí jsem s Jaredem viděla a jen... zírám. Tady je vidět,jak jsou deprese.. nevyzpytatelná nemoc, jestli se to tak dá říct. Nikdo by to neměl brát na lehkou váhu.
A tenhle článek... mi způsobil infarkt a rozbrečel mě. Ty jsi tak neuvěřitelně dobrý člověk, Míšo. Kéž by takových lidí, jako si ty, byl víc, protože ty svět potřebuje.:)
Děkuju.♥

4 Klára Klára | Web | 3. ledna 2016 v 12:33 | Reagovat

Skvělý článek, Míšo!

A nezapomeň na své letošní předsevzetí - měj se trochu víc ráda. Zasloužíš si to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama