Prosinec 2015

My Christmas Haul

29. prosince 2015 v 19:52 My litlle talks
Ahojky, jak si užíváte Vánočních prázdnin? Nevím jak u vás ale ty moje se rozhodně nenesou ve znamení klidu a pohody :D. Teprve teď jsem se vrátila od příbuzných. Ale musím se pochválit (nebo spíš naše :D) zvládla jsem toho od 24. docela dost :D. Ale měla jsem se vždycky skvěle. Miluju čas, který můžu strávit se svojí rodinnou :3. A o tom by také Vánoce měli být, ne?
Jeden z mnoha důvodů, proč mám ráda Vánoce je, že se na ně můžu vymlouvat :D. Celý můj letošní prosinec se nesl v tom, že si ty věci koupit můžu, jako dárek k Vánocům :D. Protože si přece musím jednou za čas udělat radost, ne? :D Takže jsem se rozhodla, že vám ukážu věci, díky kterým jsem zkrachovala :D. Plus dárky k Vánocům, protože jsme za ně všechny strašně ráda a všechny jsou skvělé, tak proč ne? :D Chtěla jsem sem dát i dárky, co jsem koupila pro ostatní ale už se mi je nepodařilo dát dohromady všichni si je odvezli :D. Ale z nich jsme stejně nadšená, protože radši dávám než dostávám :).
Užívejte zbytek volna a kdybych se ozvala až v novém roce, Šťastný Nový rok a na Silvestra jedině s mírou! :D

Merry Christmas :*

24. prosince 2015 v 22:05 My litlle talks
Ahojky zlatíčka, moje nové heslo by mělo být lepší pozdě než nikdy :D. Takže vám chci popřát šťastné a veselé, i když Štědrý den bude už jenom dvě hodiny :D. Ať se vám splní všechny vaše přání. Doufám, že budete šťastní jak jen moc to půjde. A taky vám přeji hodně zdraví a lásky, protože, co je důležitější?

A chtěla bych vám moc poděkovat za všechnu vaši podporu a komentáře, které tu necháváte. Možná to tak nevidíte ale znamená to pro mě strašně moc. Užijte si zbytek dne/večera/noci? :D A užijte si i zbytek prázdnin :) :*

I fell in love...

20. prosince 2015 v 16:36 Welcome to my life
Tak jsem se už před týdnem vrátila z Anglie. Jenom aby jste věděli, že žiju :D Jenom jsem neměla energii vůbec na nic :D. Navíc tenhle týden je můj poslední na škole před Vánočními prázdninami. Takže jsem toho musela spoustu zařídit, opravit ještě nějaké známky (nesnáším matiku, říkala jsem vám to už někdy? :D) a prostě jsem využila posledního týdne a strávila ho s kamarádkami. Užívali jsme si Vánoční náladu, kupovali a rozdávali dárky a prostě toho bylo moc. A navíc jsem si v Anglii udělala radost a koupila si knížku a čtu jí kdykoli mám čas :3.
Tenhle týden i v Anglii jsem hodně nakupovala ale jelikož bude Ježíšek :3 tak jsem se rozhodla udělat velký haul až po Vánocích. Jakože i s věcma, co jsem koupila já svým blízkým, protože to je moje oblíbená část Vánoc. Miluju nakupování dárků pro ostatní ale ještě víc se mi líbí, když se jim líbí :D
Jo a koukněte se na tohle, přišla jsem na to na Tumblr při psaní tohohle článku. Je to tak cute až je to vtipný :D :3
Na přivolání Vánoční atmosféry si pusťe tenhle playlist a pusťte se do čtení. Slibuju, že se brzo ozvu :* :)
Bye and have yourself a merry little Christmas

Always keep figting

9. prosince 2015 v 15:30 Positiveness
Už delší dobu mám v hlavě takovou myšlenku/nápad, se kterou jsem se dneska konečně rozhodla vyjít na světlo/na blog. Na myšlenku mě přivedl herec Jared Padalecki (Supernatural - Sam, Gilmorky - Dean, no tak, mluvím tu o něm a Jensenovi docela často! :D ). Nechci vám dávat falešné informace takže tohle je spíš jenom to, co jsem já pochopila z videí, facebooku, twitteru a tak :). Už delší dobou (roky) se potýká s depresemi ale nahlas to vyslovil teprve až nedávno. Z gag reelů ani z videí z conů bych v životě neuhádla, že má nějaké problémy. Začal o tom mluvit až nedávno (půl roku, čtvrt?), když se nemohl zúčastnit jednoho setkání s fanoušky. Podpora fanoušků i jeho kolegů byla obrovská. A tak vznikl projekt Always Keep Fighting. Vlastně jde o prodej triček navržených Jaredem( nejsem si jistá, na co jde výdělek ale jsem si jistá, že je to pro nějakou dobrou věc, je to Jared!) ale hlavně o to, aby se o takovýchto věcech více mluvilo.
A já s ním souhlasím. Žijeme v době, kdy nemáme žádnou cenzuru, můžeme mluvit vlastně o čemkoli. Ale vlastně vůbec nemluvíme. Hlavně o takovýhle věcech. Já to chápu, mám to stejně. Pořád se ještě učím mluvit o svém psychickém rozpoložení. Nechávám si to pro sebe hlavně proto, že si myslím, že to nikdo nepochopí. Ale je v pořádku mluvit o tom, co nás trápí. Spousta lidí, do kterých by jste to ani neřekli, vás dokáží minimálně vyslechnout, obejmout a někdy i pochopit. Pomáhá říkat věci nahlas, už jen proto, že si je srovnáte v hlavě.
Tenhle článek je o tom, abych vám řekla děkuju. Protože vy mě posloucháte. A pomáháte mi,aniž by jste o tom věděli. A toho si moc vážím. A doufám že víte, že se mnou mluvit můžete. V komentářích nebo emailem. A taky jsem vám chtěla dá vědět, jak výjimečný každý z vás/nás je.
Nejsem pořád úplně v pořádku, nebo pořád šťastná nebo jistá sama sebou. Někdy mám chuť jenom spát,občas se uzavírám do sebe, někdy mě chytají záchvaty zoufalství či vzteku. A proto tenhle článek věnuji i sobě, protože si ty věci, které článek obsahuje potřebuju také často připomínat :)

Things I look forward to do in Winter

4. prosince 2015 v 21:42
Ahojky zlatíčka, jak se máte? Jak prožíváte druhý adventní víkend? Já jsem tu s první prosincovým článkem, který je víceméně zaměřený na Vánoce :D. Jde o věci, na které se tento rok v tomto období těším. musela jsem si to urovnat v hlavě a uvědomit si, že je ještě spoustu věcí, na které se můžu těšit. Protože mi nějak nevyšli ty Imagine Dragons takže to zatím vypadá, že na jejich koncert nejedu. Takže tenhle seznam je proto, aby mi došlo, že je v tomto období spoustu věcí, které mi dělají radost. A na jaké věci se těšíte vy?
Jinak zítra jedu do té Anglie a vracím se 12. , takže by měl ten týden někdy přibýt článek z cesty. Mezitím jsem vám nastavila další článek ale ten je více o obrázcích, abych vás neukecala k smrti :D.
Tak se tu mějte a smějte se! :*