Říjen 2015

Spread the love :3

26. října 2015 v 21:28 Welcome to my life

Ahojky zlatíčka. Uplynulý týden byl docela náročný a jiný, než většinou bývá, tak jsem se rozhodla vám o pár dnech napsat :). Takže se připravte na spoustu čtení, protože znáte mě, ať už se krotím jak chci, vždycky je to strašně dlouhý :D Písmenek je tu už tak dost, takže žádný velký zdržování a pusťte se do toho :)

Den co den

18. října 2015 v 14:05 Books
Už je to půl roku od poslední recenze, takže vůbec nevím, jestli mi to ještě jde :D. Rozhodně mi dejte vědět, co bych měla zlepšit :). A ignorujte chyby, chvátám, za půl hodiny mám být v autě a nějak nestíhám :( :D. Ale určitě je napravím - až to po sobě budu před další recenzí číst :D
Kris, tuhle knížku by jsi si rozhodně měla přát k Vánocům, jsem do ní zamilovaná a věřím, že by se ti mohla líbit :3 :D
Mějte se hezky a smějte se, je to zábava :*
A strašně děkuju za vaše komentáře, zvedáte mi náladu. Mám Vás ráda :* :3

POTM: November votting

9. října 2015 v 17:36
Proč je na podzim všechno oranžový? :D Jako že vlezete na WeHeartIt a každej druhej obrázek je oranžovej! :D Dýně, listí, oheň, deky, hrníčky, svíčky, prostě všechno :D. A co je ještě divnější, je to , že se mi to docela líbí :D. Normálně nemám ráda oranžovou ale takhle na těch podzimních fotkách to vypadá úplně jinak, než normálně :D. Takže na listopad budete vybírat z nějakejch těch hezkej podzimních fotek, aby jsme to tu měli hezky zbarvený.
PS: Ty POTM přidávám vždycky strašně pozdě, jsem nemožná :( :D

Mad World

4. října 2015 v 23:36 Welcome to my life
Tenhle článek jsem chtěla napsat už v pondělí. No a jako vždy nebylo kdy, takže to dopadlo takhle :D. Je to zase jeden z těch více povídacích článků, všechno o mé praxi a tomhle strašně bláznivém týdnu. Momentálně cítím tak 100 růných věcí najednou, takže to bude takové zmatené, připravte se na to :D. So, let´s get into this video! (I have so much youtube in my life right now, sorry :D)