Září 2015

My favourite youtubers

27. září 2015 v 20:46 My litlle talks
Dřív jsem žádné youtubery nesledovala. Ani ty český, natož ty anglický. Na youtube jsem se dívala jenom na hudební videa a na takový ty videa se seriálama :D. A pak přišli loňský prázdniny. V novém prostředí, na vesnici, kde bydlí tak maximálně dchodci a slepice a bez brigády. Well, co jsem asi měla dělat? :D To leté jsme měla v odběrech asi deset youtuberů, většinou teda anglický. Ani pořádně nevím, kdo všechno to byl :D. Ale divila jsem se, že mi jejich sledování vydrželo i přes školu až do teď. A přes tyhle rázdniny jsem do toho zase spadla na novo :D. Přesto jich mám jen málo oblíbených, takže to nebude nadlouho, nebojte :D
A co vy, máte nějakého oblíbeného youtubera? Sledujete spíš český nebo zahranční? A znáté nějaké z mých oblíbených? :)

Things I look forward to do in Fall

19. září 2015 v 22:59 My litlle talks
Ahojky lidičky. Jak se vám vede? Doufám, že jste stejně jako většina mého okolí, nepodlhla "podzimnímu" návalu chřipek. Protože to by bylo na prd. Nesnáším tyhle chřipkový období, á jsem se z toho naštěstí před týdnem vysmrkala, tak doufám, že se mě to pustilo na furt :D. NO a co škola, žijete ještě? :D U nás se to už začalo rozjížděta vůbec jsem netušila, že bude tak těžké vrátit se znova to toho školního režimu :D. A příští pátek nastupuju úplně poprvý na praxi do knihovny (neříkala jsem to už? :D). Mám docela bobky, ne, že ne. Ale na druhou stranu se docela těším, protože to bude moje první šance zjistit, jestli jsem na správné škole. A taky se docela těším na dětský oddělení, jestli mě tam někdy pustí. Protože mám ráda děti a svoje sestřenice a bratrance teď moc často nevídám :(. I když příští týden řijedou, a to už budu mluvit zase jinak :D. S nima mi vždycky stačí tak 2 hodiny maximálně :D.
Už víc nemám co říct, možná jenom aby jste si pustili tohle video - asi jsem skončila s lidma. Ta žena mě zachránila před záchvatem vzteku! Thank God, that there are even good people in this Earth!
No a teď už k článku. jak jste poznali podle názvu, jde o věci, na které se tenhle podzim těším. A když jsem to dávala dohromady, zjistila jsem, že to jsou samé obyčejné věci. Nemám naplánovanou ani jednu akci, co by byla jistá. Ups :D
PS: Fotky z WeHeartIt, protože jsem se eště pořád nenaučila dobře fotit :D
So, bye :*

POTM: October votting

10. září 2015 v 23:23
Tohle je docela fail, přidávat anketu POTM až takhle pozdě. Ups :D. Ani vám sem nebudu dávat fotku na září, je v menu a je naprosto skvělá (je to Jensen :D) tak se kochejte. Tuhle jeho fotku mám snad úplně nejradši :3.
A mezitím vybírejte na říjen. Nevím, jak vy, ale já mám na podzim vždycky takové hloubací a přemýšlecí nálady. A taky mnohem větší chuť na černej čaj, knížky, Supernatural, Imagini a Eda :D. Ale spolu s tím vším přichází i spousta otázek a myšlenek vyvolávajících špatnou náladu. K udržení úsměvu a optimismu mi dost často pomáhají quotes. Takže tentokrát budete vybírat z obrázků s nějakým poslestvím. Hledala jsem je na Googlu ale mám takový pocit, že jsou všechny z tohohle úžasného tumblr účtu, tak se mrkněte :).

And here we go again

5. září 2015 v 23:21 Welcome to my life
Ahojky lidičky. Jak se máte? Umíráte už po prvním týdnu jako já? :D Tenhle týden byl strašně šílenej. A to jsme se ani pořádně neučuli, a byli jsme tam minimální počet hodin. Ale chápejte. Jste znova s kamarády, máte spousta volna, vychovatelka je strašně hodná aby zapůsobila na prváky a ještě ke všemu bylo docela hezký počasí na sezení veknu. Navíc jsem se o prázdninách naučila pít pivo, což je vlastně strašně vhodný :D. Takže jsem na intru byla z celýho dne tak 10 hodin a 8 z toho se nepočítá, protože venku spát nemůžu :D. Teda, na škole ne :D. Takže se omlouvám, za svojí neaktivitu ale dneska jsem zrovna měla psací náladu, takže jsem si něco předepsala, abych aspoň trochu těnhle situacím zabránila :D. No a teď už k mým random talks.