Srpen 2015

Me as a kid

24. srpna 2015 v 22:09 My litlle talks
Čauky mňauky, jak se máte? :) Já se mám celkem dobře, trošku mě ale děsí návrat do školy. A vůbec to není přímo školou, spíš lidma, které budu muset zase vídat :( :D. Jak bydíte na intru, je hodně těžké se vyhnout těm, kteří vám kazí den :( :D. Ale jsem rozhodnutá, že tenhle rok bude všechno lepší, já budu lepší. Budu víc číst, víc se soustředit na školu, víc psát a u toho všeho stíhat chodit ven s lidma, se kterýma chci! :D A u toho všeho budu úžasná, samozřejmě :D.
Tenhle článek mě napadl když jsem zametala, což mi vždycky pomáhá myslet :D. Je to článek spíš na uvolnění od všech těch knížek a přemýšlecích článků. Takže jde jen o shrnutí věcí, které jsem dělala, myslela si, nebo v ně věřila, když jsem byla dítě. Fotky, kterýma je to doplněné jsou z WeHeartIt, nejsou moje. Rozhodně mi dejte vědět, jestli jste na tom byli podobně, nebo co jste měli jinak :)
Jinak, koukejte volit POTM NA ZÁŘÍ! :D Protože je to z úžasných fotek Jensena, a na všech vypadá naprosto božsky a jedna ta fotka tady bude viset celej měsíc, tak jí jděte vybrat! :D :*

Můj nejhorší zlozvyk

18. srpna 2015 v 10:15 Books
Už tu dlouho nebyl žádný tag a jako správná knihovnice jsem si samozřejmě musela vybrat tento knížní. Ale poparvdě, poslední rok to dost flákám. Je to rpostě katastrofa. A to nemluvím o té hromadě povinné četby, co bych asi měla začít číst, protože ve škole nebudu stíhat už vůbec. No, tyhle negativní myšlenky odsuneme stranou a jde se na to :)

My mind in Paper Towns

14. srpna 2015 v 23:32 My litlle talks
Nikdy by jste nevěřili, díky čemu všemu si dokážete uvědomit důležité věci. Právě jsem se vrátila z kina, kde jsem 109 minut sledovala na plátno převedený výtvor mého aktuálně nejoblíbenejšího autora. Viděla jsem Papírová města a jsme docela potěšená (možná se dočkáte i recenze :D). Ale to není důležité. Chtěla jsem mluvit o něčem jiném. So, let´s go.

POTM: September - votting

5. srpna 2015 v 22:01
Tohle vás určitě potrápí. Užijte si to :D. Já nedokázala ani z deseti vybrat ty čtyři, natož abych vybrala jednu :D.
Tenhel chlap je můj prototyp Pana Dokonalého a to ho ani neznám :D. No, už stačí, mohla bych si poslintat klávesnici. Tak jsem zvědavá, jak vyberete :D
Dámy a pánové - Jensen Ackles

POTM: August

5. srpna 2015 v 21:54
Čauky zlatíčka, jak pak se máte? :) Doufám, že všichni prožíváte krásné prázdniny, já rozhodně jo :). Zítra zase odjíždím, tentokrát za tetou a potom jedeme kempovat. Jupí'! :3. No, jen doufám, že se neutopím nebo nepodpálím při táborácích :D. No, držte mi palečky :D.
Nějak mi to teď nemyslí, takže mějte se a smějte se, brzo se vám vrátím :*
PS: Miluju tuhle fotku, skvělá volba :3