Červenec 2015

Hola amigos :*

25. července 2015 v 20:02 Welcome to my life
Ach, tohle mi tak chybělo :3. Sdělovat vám svoje myšlenky, dělit se s vámi o kousky mého běžného života. I přes tu brigádu si prázdniny naprosto užívám (sice skoro nejím, protože neumím vařit - je strašnej hic- bolí mě záda - jsem večně unavená) ale i tak je to naprosto skvělý :D.

Favourite bands

8. července 2015 v 16:51 Music
Ahojky, jak pak se máte? První týden za náma, to to ale utíká, co? No, nakonec se mám docela dobře. Těch 8 hodin an brigádě vždycky rychle uteče (počkejte týden, budu zase psát něco jiného :D) a potom je to jenom o válení u vody :3. Chtěla jsem toho napsat strašně spoustu ale teď si to tak nějak nevybavím :D. Jako v sobotu, když jsem volala kamarádce. Celý den si říkám, co všechno jí chci říct a pak obě mlčíme jak trubky :D. Naštěstí to netrvalo dlouho. A vám slibuji, že si to všechno začnu psát a pak to sem přepisovat! :D Takže teď už k článku¨, mějte se a smějte se :*. Užívejte toho teplého počasí :3
To není zase tak těžké, mám oblíbence, co poslouchám pořád dokola :D. Když kliknete na obrázek, přehodí vás to na mojí oblíbenou písničku od té kapely :)
22.8.2016 - UPDATE

POTM: August - votting

1. července 2015 v 8:32
Tak jsem tady zase :D. Tohle píšu v jeden den ale přišlo mi logické to rozdělit, navíc teď je (bude?) prvního, takže to je tak akorát pro hlasování o fotku na srpen.
Ale dřív, než se k tomu dostaneme, ve všech státech USA je povolen sňatek homosexuálům Jsem vážně ráda, i když se mě to vlastně vůbec netýká. Ale vypadá to, jako by se svět posouval dopředu. Třeba konečně všichni pochopí, že je úplně jedno, koho máte rádi. A nejde jen o to, jestli je to kluk, nebo holka ale i o to, jestli je černej, bílej, křesťan, budhista, číňán nebo brit. Podle mě jsou to všechno jen nálepky. Jde přece o to, jak se ten člověk chová, jaký ve skutečnosti je. A tohle je posle mě velký krok. Vážně věřím, že to lidi pochopí. A že se tohle stane i v Evropě a třeba ot dojde i k nám. Protože je blbost, aby se lidé, kteří se milují, nemohli vzít. Jasně, je povolené registrované partnerství ale co to jako je? To prostě není to samé jako odpravdová svatba. A když to právo mají heterosexuální páry, proč by jsme to měli zakazovat těm ostatním? Takže mi to fakt zvedlo náladu. Třeba se brzo povolí i adopce. Což je další naprostá blbost, o které bych mohla napsat rovnou celý článek a věřím,že by jsme na to mohli vést dlouhou koverzaci. Tak třeba příště. Jaký vy máte názor na svatby homosexuálu?
No a teď k fotkám. Jelikož letní už tu byly, vyrala jsem fotky úžasné herečky Hollnad Roden. A fakt vám nezávidím, protože už jenom vybrat ty čtyři, bylo sakra těžký. Ta holka je prosté překrásná. Fakt, u každý fotky vždycky žasnu, jak je to sakra možný?