Květen 2015

POTM: June

31. května 2015 v 9:16
Na červen jste zvolili tuhle naprosto roztomilouškou fotku :3. Nejradši bych si je do menunasázela úplně všechny, ale to nejde, že? :D Jinak od středy tu mám Holanďanku na výměný pobyt. Je ot teda úplně jiná, než u které jsem byla loni ale zrovna moc mi to nevadí :D. Odjíždí v úterý, takže se vám to pak pokusím nějak sepsat :D. Jinak zatím doufám, že se máte fajn :)


I believe I can fly... and get to the Paris

24. května 2015 v 12:43
Ahojky, to už je zase neděle? Ehh, z toho jak rychle všechno utíká se mi točí hlava. Poslední měsíc, kdy budu ve druháku. Pak už je jenom třeťák a bum, maturita -brr. Nechápu, proč to sem teď cpu, akorát si způsobuju návaly paniky. Každopádně tenhle článek je další z Before I die série. Protože se blíží prázdniny a ty jsou přímo stvořené pro plnění věcí, které chceme, no ne? Mimochodem, taky se nemůžete dočkat léta? :3
Včera jsem dokoukala desátou sérii Lovců Duchů a prosím, řekněte, že to někdo sledujete taky. Protože bych si o tom chtěla s někým psát (jsem pořád ještě trochu v šoku :D) nebo napsat článek a vědět, že ho alespoň někdo bude číst :D

"Můžeš to žít nebo hrát,mít nebo chtít mít"

19. května 2015 v 21:08 Welcome to my life
Čauky mňauky, jak si užíváte skvělé počasí? (Ha, už zase prší, berte to v ohledu na včerejší počasí :D) Já třeba úplně přes den zapomínám pít a pak si stěžuju, jak mě bolí hlava. no tak en asi, trubko. Celý den na sluníčku bez pití a divíš se? Eh, teď zpátky k mluvení s vámi, protože mluvit sama se sebou je divný. ne, že bych to nedělala skoro denně :D.

My male crusches

9. května 2015 v 14:46 My litlle talks
Ahojky, tak jsem tu zase :D. A jelikož mám pocit, že poslední dobou píšu buď svoje emoční výlevy nebo POTM, tak jsem tu zase s GTKM meme. Zase jsem spojila dvě věci dohromady a to 10 male crusches a 5 fav actors. Jeden z důvodů je ten, že si nikdy nejsem jistá, jestli je to můj oblíbený herec, i když jsem ho sleduji jen v jednom seriálu, nebo jestli ho mám prostě jenom ráda :D. Tak abych v tom neměla zmatky, nacpala jsem to všechno do jednoho, nepátrejte po tom, co je co :D. Zajímavý je, že jich mám míň než patnáct, což znamená, že jsem určitě zase někoho zapomněla. NO, tak to zase doplním no, to se toho stane :D. Rozhodně mi dejte vědět, jestli jsem se vám s někým trefila do vkusu :).

No jinak jsem zjistila, že tu dlouho nebyl žádný tag, takže kdyby někdo věděl o nějakém zajímavém,který bych mohla vyplnit, pošlete mi odkaz :). A to je asi všechno, jen doufám, že se máte dobře a užíváte si prodloužený víkend :* :).

22.8.2016 - UPDATE

"Tak se narodili, už to chápeš? Nevědí, co je to páteř"

3. května 2015 v 10:21 Welcome to my life
Ahojky, jak se máte? Mě trochu štve počasí - máj, to určitě, pff! :D Ale to se dá přežít. Jinak se mám celkem dobře - no dobře, teď s pravdou ven. Ani nevím, jak se cítím, někdy mám pocit, že jsme strašně šťastná. A pak se prostě z ničeho nic večer rozbrečím. Prostě jen tak, stačí pomyslet na jednu věc a otevřu dveře do místnosti plné hrozných, nespravedlivých a smutných věcí. A pak je to jako proud, už se jenom vezu. Takže jsem vlastně tak trochu ráda, že jsme tento týdne nebyla skoro vůbec ve škole.

POTM:June - votting

1. května 2015 v 21:39
O tomhle jsem se rozhodla teprve teď, původně jsem chtěla dát něco s dětma - den dětí a tak ale screw that :D. Takže nakonec budete vybírat z fanartů na Destiela. Protože ti dva mě teď strašně štvou! :D A protože za chvíli skončí desátá série a aspoň se budu mít na co dívat :D. Hodně štěstí, sama nevím, jakou bych si vybrala :D.
PS: Pokud má někdo problém se vztahem dvou mužů, tak tenhle článek přeskočte :). A jen dodávám, že obrázky v žádném případě nejsou moje!

POTM: May

1. května 2015 v 21:04
Tak a konečně jsme tady. Nebudu říkat, že tu teď budu častěji, všichni už musí vědět, že nebudu :D. Ale budu se alespoň snažit a snaha se cení, ne? :D Každopádně mám v plánu přidat pár článků - vypsat se z minulého náročného týdne, napsat recenzi na Pandemonium a přidat další část GTKM meme. No, tak snad se k tomu brzo dostanu :D. A teď už k obrázku, který jste vybrali jako Photo of the month.
Popravdě bych byla spokojená, kdybyste vybrali jakoukoli, líbily se mi všechny. Takže jsme spokojená a doufám, že vy taky :D