Duben 2015

Monsters don´t sleep under your bed...

16. dubna 2015 v 20:37 My litlle talks
...They scream in your head!
Ahojky, doufám, že se máte dobře. Poslední dny se mám strašně zmateně. Buď strašně šťastná, nebo strašně zmatená a smutná a unavená. Uvnitř mě je to teď jak aprílové počasí a podle toho taky vypadá dnešní článek. Je to tak trochu inspirovaný tématem týdne "jen se smějte" a taky mou náladou. A když vám chvílemi budu připadat jako blázen, no, co k tomu říct, everybody goes crazy! :D Nevím, kdy se ozvu ale snad to nebude tak dlouho trvat :)

Favourite female crusches

11. dubna 2015 v 23:21 My litlle talks
Čauky, taky cítíte, jak vám hezké počasí vlívá pozitivní myšlení do žil? Doufám, že to dlouho vydrží. Koukáte někdo na Avenger? Miluju ty cvoky :3 nemůžu se dočkat dvojky :3 . Ale to je zase jiná číst tohohle meme. Ha, jojo, konečně jsem se k tomu zase dostala a jelikož se znám, udělám radši všech deset najednou - no ani tak jich není deset :D zbytek postupně doplním. Tentokrát se vrhnu na female celebrity crusches a jelikož jich moc není, spojila jsem je s my favourite actresses, kterých taky moc není :D. A teď už dost kecání a jdeme na to.
12.4.2015 - Samozřejmě, že tam musím přidat dvě už teď, protože to bych nebyla já :D. Omlouvá mě jen to, že jsme to včera psala pozdě a moc mi to nemyslelo :D.
Mějte se a smějte se:*

POTM: May - votting

4. dubna 2015 v 11:00
"Máj, lásky čas, hrdličky zval ku lásce hlas,..." Takže jdeme volit fotku měsíce na květen a jaké jiné fotky by to mohly být než ty plné lásky? Miluju květen, vlastně je to jeden z mých nejoblíbenějších měsíců, takže jsem se snažila vybrat jen hezké fotky, zbytek je už jen na vás :D

POTM: April

4. dubna 2015 v 10:30
Ahojky, uvítala bych vás (pozdě, já vím :D) v hezkém dubnovém, jarním dni ale venku to vypadá spíš na porsinec, takže nic no :D. Tak si nějaké to jaro přinesu alespoň obrázkem, který jste zvolili jako obrázek měsíce.

My ways for better mood

1. dubna 2015 v 22:44 My litlle talks
Ahojky, jak vidíte, přežila jsem :D. Žádné dítě mě neušlapala, dokonce to bylo i dost fajn. Děti byly milé a nadšené pro věc, takže mám pocit, že se nám Noc s Andersenem povedla. Ha a teď mě čekají prázdniny. Ne, že bych si odpočala. Zítra ráno musím do knihovny a začít si schánět brigádu (jestli nic neseženu, umřu :D), odpoledne velikonoční úklid (taky to tak nesnášíte?! :D). V pátek jedu ráno k dědovi, kde zůstanu až do pondělí. Což by znělo fajn, kdyby mi sebou rodiče nenacpali sestru a kdyby tam v neděli nevtrhli příbuzní. Ale i tak se celkem těším, doma bych se totiž za chvíli začala nudit. A vy máte nějaké plány? Jo a jen taková menší poznámka, nesnáším tohle počasí! :D. Poslední dobou je pořád na velikonoce hnusně! :D A teď už k článku. I hope you´ll enjoy it. Bye :*