Let´s be friends! :3

14. března 2015 v 23:03 |  Welcome to my life
Ahojky, jak si užíváte sobotní večer? Já jako každý jiný, s černým čajem, knížkou a notebookem :3. Nějak se necítím na nic akčního :D. Všimli jste si mého nového layoutu? Je dokonalý :3. Mám z něj velkou radost, takže ještě jednou děkuji Queen F. protože se mi hodně líbí :3.No a o čem jsem s vámi chtěla mluvit ? Vlastně tak trochu o všem :D. Za prvý fakt nesnáším, když mi někdo říká, že něco nedokážu. Tak to teda prr, dokážu všechno, když chci! No, možná si trošku (trošku víc) fandím, ale prostě fakt nemám ráda, když mají lidi pocit, že mě znají. Že znají mé hranice, mou osobnost, že mě znají tak, jak se znám jen já sama. Jde o to, že mám pocit, že mě tím ten člověk chce srazit. I když to třeba myslí jen ze srandy, vždycky mě to strašně naštve! Dokážu se do věcí opřít, když mi o něco jde. Když jsem si zlomila ruku (na 3x, šikovná holka! :D) dokázala jsem jí rozhýbat (alespoň tak, jak to šlo), když mi šlo na základce o čtyřku z chemie, sedla jsem si a drtila jsem se to, dokud mi to nešlo. Jenže se na ten cíl nedokážu soustředit už od začátku, prostě jenom, když mi to už hoří pod zadkem :D. Prostě- " My neřešíme hovna, dokud nevyprší čas!" :3 (Ego, Ben - Molly). Takže mi vlastně pomáhá, když mi někdo vpálí do obličeje, že to nedám! :D
Teď trošku z jiného soudku. Taky vám přijde, že vám něco (Bůh, osud, karma, Cas, whatever) nikdy nedovolí být naplno šťastní. Prostě máte pocit, že vám život najednou vychází, vidíte duhy, jednorožce, smějete se, máte chuť se pořád usmívat a stejně se najde něco, co vám to kazí. Stačí jen jedna malá věc, která vám úplně nedovolí oddat se tomu pocitu naprostého štěstí. No a ta věc s sebou přinese vzpomínky na spoustu jiných, špatných věcí a vaše nálada, podobající se slunné obloze se najednou začne zahalovat mraky. Taky to tak někdy máte? Nebo jsem prostě jen blázen a moc přemýšlím? :D
Další věc, sleduje někdo seriál Eye Candy? Docela dost mi teď běhá po Tumblr a mě by zajímalo, jestli má cenu to začít sledovat. Protože ten herec (co jsem viděla, tak většina tam :D) je dost pěkný ale otázka je, jestli to má cenu? A na to samé se ptám u The 100. Četla jsem knížku a celkem se mi líbila, seriál vypadá dost zajímavě, ale taky by mě zajímalo, jestli je to vážně tak dobré, jak se říká.

No, tak to je asi všechno, užijte si zbytek víkendu a já se snad ozvu v pondělí ale znáte to, člověk míní, život mění :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 16. března 2015 v 19:30 | Reagovat

Proč by ti někdo měl říkat, že něco nedokážeš?:) Když si věříš, tak dokážeš všechno na světě! Souhlasím!:)
Jo. Neumím být šťastná. Už si nepamatuju přesně, kdy jsem si řekla: Jo, teď to stojí za to! Teď se vyplatí žít!
Ach bože, jak já miluju Chandlera a Joyeho ♥

2 Kris Kris | E-mail | Web | 17. března 2015 v 15:17 | Reagovat

Musím říct, že já jsem na tom opačně jak ty. Když mi někdo řekne, že to nedokážu, tak mě tím většinou odradí. Ale tvůj přístup je super, určitě u toho vydrž. :)
-> Taky vám přijde, že vám něco (Bůh, osud, karma, Cas, whatever) nikdy nedovolí být naplno šťastní.  -> ten Cas pobavil. :D :)
Řekla bych, že vždycky se na dané situace dá najít něco špatného. Jde o to, jaké je člověk povahy, poněvadž když je to optimista, tak na tom většinou vidí jen ty dobré věci... :-)
Ta animace je naprosto dokonalá, vždycky jsem zbožňovala z přátel právě tuto dvojici + Monicu. :)
Jinak, na výlet už se těším! Rusky ani neumím, takže ty státy můžeme klidně vynechat, nemám s tím sebemenší problém. Co takhle začít od Skandinávie? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama