Březen 2015

Dear diary...

26. března 2015 v 19:04 Welcome to my life
Jeden takový deníčkový typ článku. Plus obrázky z WeHeartIt, protože to prostě miluju! :3 :D
Vypište mi váš týden, jak jste se měli, co jste dělali a prostě cokoliv. Jsem od přírody zvědavý člověk :D


Let´s be friends! :3

14. března 2015 v 23:03 Welcome to my life
Ahojky, jak si užíváte sobotní večer? Já jako každý jiný, s černým čajem, knížkou a notebookem :3. Nějak se necítím na nic akčního :D. Všimli jste si mého nového layoutu? Je dokonalý :3. Mám z něj velkou radost, takže ještě jednou děkuji Queen F. protože se mi hodně líbí :3.


I’m a mess right now, inside out :3

12. března 2015 v 16:32
Ahoj, jak dlouho jsem tu nebyla, týden? Každý den jsem přemýšlela, co napsat. A vůbec nic mě nenapadalo. Jako bych měla naprosto vybíleno. Ale nešlo jen o blog ale celkově o mojí hlavu :D. Jde o to, že dřív jsem psala hodiny. Třeba jenom svoje myšlenky, aniž bych to někam přidávala. V hlavě jsem si vymýšlela vlastní příběhy a dokázala si je odehrávat v hlavě hodiny, psala jsem povídky, rozvíjela svojí slovní zásobu a docela dobře jsem se učila, když jsem chtěla (ne, že by se mi chtělo často :D). Teď jsme se nemohla ani pořádně na nic soustředit. Myšlenky mi běhaly sem a tam, jedna za druhou, bez toho, aby se alespoň na chvíli usadily.

Memories and future

5. března 2015 v 15:10 My litlle talks
Ahoj, jak se máte? To březnový počasí zatím nic moc, co? :D Já to odnesla akorát tak chřipkou! Jaká to nespravedlnost! :D A co vy, taky se na vás už nalepila jarní chřipajzna, nebo zatím odoláváte? :D no, každopádně mě to žere veškerou energii, proto jsem se k článku dostala až teď.
Jinak nějak se mi už nechce do Happy Days. Minimálně tenhle týden jsem nějak nefotila. Není to tak, že bych si nenašla každý den něco, proč být šťastná. Navíc poslední dobou mám pocit, že jsem pořád tak nějak happy. minimálně ne smutná, což mě těší :D. Tak uvidíme, jak půjde ten příští týden. Tak a teď už k článku. Nemá absolutní pointu, jde jen o mé bláznivé myšlenky. A do komentářu mi klidně napište cokoliv vás zrovna napadne, ani to nemusí souviset s článkem, jsem zvědavá, jestli má někdo taky takový borel v myšlenkách, stejně jako já :D

POTM: April - votting

1. března 2015 v 11:57
Na výběr vám dám tentokrát z víc rozdílných fotek. Každá naznačuje něco jiného ale všechyn mi připomínají jaro. Tak snad se vám budou líbit :).

POTM: March

1. března 2015 v 10:58
Ahojky, vítejte v prvním březnovém dni. Konečně jaro :D. Nebo aspoň já to tak beru, mám to automatický. Březen prostě znamená jaro :D. Tak doufám, že se podle toho bude řídit i počasí. A co vy, těšíte se na březen? A jaké roční období máte radši, zimu nebo jaro?
Tentokrát s vaší volbou naprostou souhlasím, ta fotka je perfektní :3 :D