The Executioner´s Songs aka SPN broke my heart - again!

21. února 2015 v 22:36 |  Shows/Movies
Ahojky, tak jsem tady zas :D. Omlouvám se, že jsme moc nepřidávala ale neměla jsem náladu. A nechci se do psaní moc nutit, aby se mi to neznechutilo. Dneska nemám moc náladu na nějaké "chytré" a vážné rozhovory, spíš bych vám chtěla výlít svoje srdce :D. Včera jsem se totiž koukala na SPN 10x14. Vím, že ne každý to sleduje ale nenutím vám to číst, jen se potřebuji vypovídat :D.


Začátek mě moc nenadchl, přece jenom tam, nebylo nic moc zajímavého. Winchestrovi řeší případ a Cain se zlbáznil. To se dalo čekat. Všimla jsem si, že nebýt toho, že je to valstně sériový vrah, je Cain dost sympatický :D. Ne, berte mě chvíli vážně, vypadá prostě tak nějak mile, důvěryhodně, vám to nepřijde? :D Od něj bych vážně nikdy nečekala, že do mně jen tak vrazí dýku. Hmm ale znáte to. Nikomu nevěř, i Lucifer byl jednou anděl.
A teď už k jeho problému. Zbláznil se. Ale nemyslím si, že ho chtěl Dean doopravdy zabít. Když stál u těch kamer a zjistil, že je to Cain, jediné co si v tu chvíli přál, bylo si s ním pormluvit. Chtěl vědět, že existuje lék. Že s tím Cain může přestat. Že je tu por něj naděje. Protože když by tu byla naděje pro prvorozeného syna Adama a Evy, byla by tu naděje i pro prvorozeného syna Johna a Mary. No a to už se dotáváme k té srdceryvné části ale nejdřív, Rowena.
Nesnáším tu babu. Od tý doby, co se tam objevila, májm chuť jí prostě odstřelit. Když je tam ona, je mi líto i démonů :D. Ale musím jí uznat, že je dost dobrá herečka. A po tomhle díle bude mít bohužel i Crowleyho omotaného kolem krku. Ale pořád doufám, že jí jednou zakroutí krkem. A doufám, že fakt brzo! :D
Jinak pořád mě udivuje, jak má Crowley uloženýho Deana :D. Not Moose :D. Po jejich kamarádkém sbližování bych to viděla na něco více romantického :D. Ale tak třeba to ještě přijde :D. NO a teď už se dostáváme k těm zlomeným srdcím. Nevím z který strany to mám vzít. Dean, Cas, Sam, Crowley? Vezmeme to od problému.
Říkejte si co chcete ale Dean je připravený umřít. Přesně to byl jeho úmysl, když lezl do té stodoly. Ano, bál se. Ale mnohem více se bál toho, co by mohlo vylézt. Držel se až do poslední chvíle. A myslím, že mu to šlo hlavěn kvůli tomu, že venku na něj čekali lidi, které nechtěl zklamat. No a jeden démon ale to přeskočíme :D. A podle mě tam šel taky proto, aby se dozvěděl o nějkém léku. Nějakém řešení. Když se dozvěděl, že žádné není, něco uvnitř něj se zlomilo. A když se dozvěděl, co všechno udělá, až se urthne ze řetezu, uvnitř zemřel. Nehctěl se znovu stát tím, čím byl. A on ví, že tentokrát, to bude ještě horší.
Pojďme si popovídat o té scéně, když Cain vyjmenovává všechny, kterým Dean ublíží. A nerada to říkám, ale souhlasím s ním. Nebude chtít Crowleyho zabít ale udělá to. Nedá mu to, pomyslí na ty všechny, které Král pekla zabil a podřízne mu krk. Ale přesto se mu ta myšlenka příčila. Bylo na něm vidět, že nechce, aby se to stalo. Poznámka o Casovi byla krutá. Nehci věřit, že by to udělal ale vypadá to, že nejspíš ano. A to by ho zničilo natolik, že by se naprosto vzdal své lidské stránky. A pak by na řadu přišel Sam. Jeho bratr, kotva, spřízněná duše. A to Dean nemůže dopustit. Zabít Caina, bylo jako zabít sám sebe. A když vyšel z té stodoly, byl přece jen někdo úplně jiný, než když do ní zašel. Bojím se, jak tohle vlastně skončí. Protože to nevidíám jinak, než že se Dean zabije. A na to nesnesu koukat. Portože takhle nebudu moct bý na nikoho naštvaná :( :D
Cas i Sam na tom jsou podstatně stejně. Milují Deana. A už slouhou dobu musí pořád sledovat, jak ho ztrácí. Jenže vždycky se nějak vrátil. I kdyby jen proto, že chtěl. Že měl proč. Ale teď si oba uvědomují, že tentokrát by jejich ztráta měla být trvalá. A myslím, že jim to došlo až teď. V ten moment, kdy Dean šel spát, Samovi došlo, jak moc je to s jeho bratrem vážné. A oboum došlo, že Deana ztratili v ten moment, kdy mu Metatron zabodl dýku do srdce. A to sakra bolí. Od poloviny dílu jenom brečím. A to teprve není fér! :D

Tak aby jsme si trošku zlepšili náladu. Destiel! :D Ti dva mají prostě nepřekonatelné pouto. To jsme sice věděli už dávno ale v této epizodě nám přibylo pár dalších důkazů. Když Cain našel Case (protože to rozhodně nebylo naopak :D) a řekl, že se chystá Deana zabít, Cas by udělal cokoli, jen aby otmu zabránil. Ale nebojte, je to jen opětované, protože Deanovi se taky zrobvna nelíbila myšlenka, že on sám by měl svého anděla zabít. A pak je tu ta čepel. Cas je jediný, kterému s tím věří. A ta čepekl představuje všechno zlé, čím Dean je a kdy bude. A on to svěřil Casovi, protože mu neskonale věří.
Taky by jsme se mohli bavit o paralele Deana a Caina, co vy na to? rortože je naprosto jasné, že to není jen tak. Ti dva jsi sou až bolestně podobní. Bohužel k tomu věšemu Sam je Abel. Ale na koho teda potom vychází Colette? Hmm? Jo, řekla bych, že i Dean si myslel tím, že Cas ho z toho dokázal vytáhnout. No bohužel v tomhle díle mu došlo, že to vlastně nejde, a že své Colette akorát ublíží. A to nemůže dovolit. Nemůže prostě nechat osud, aby to celé znovu zopakoval.
No a ke Crowleymu. Věří Winchetsrům a svým způsobem je má rád. A to, když mu Dean lhal spolu s řečmi jeho matky byla poslední kapka. Myslím, že od téhle chvíle to bude teprve kruté. A já se strašně bojím ale na druhou stranu se nemůžu dočkat. A ti hajzlové mi to dají až za měsíc! Za měsíc! A takový nic neříkající promo, no je tohle normální?! :D
No, tak to by jsme měli. Ha, vy jste to vydrželi? :D Sleduje to taky někdo? A co jste říkali na díl? Prosímn řekněte, že nejsem sama, kteoru přííšerně bolí Deana takhle vidět :( :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 24. února 2015 v 20:12 | Reagovat

No nevím kde začít dřív =D
Těšila jsem se, až se tam objeví Cain. Nějak jsem si ho oblíbila. Ten díl, kdy se objevil poprvé byl super. Navíc toho herce znám ze seriálu Agentura jasno a vidět ho v Supernatural bylo překvapující ale líbí se mi tam. A to jak je zarostlý a má dlouhé vlasy. Nevím, jako postavu jsem ho měla ráda a to tam dlouho nebyl. =D To, co dělal bylo špatné. Na jednu stranu nějakých zlodějů a vrahů by mi bylo fuk ale děti?
To že ho Dean zabije bylo jasné. Jinak by to nešlo. Jen to byla poslední naděje pro lék, která nevyšla. A Dean ho nechtěl zabít. Už od první chvíle to bylo vidět.  Trochu mě štve, že to takto skončilo. Dean na tom bude ještě hůř. Z toho už se nevyhrabe a konečně došlo Samovi a Casovi, že mu nepomůžou. Jak taky? No to je na dlouho. =D Jako jak tento seriál skončí?
Co se týče Roweny. To je tak HROZNÁ ŽENSKÁ!!!!!!!! =D Já ji tak nesnáším. Tak falešná a protivná. Plně s tebou sdílím názor. Už aby ji zabil. I když to se asi nestala. Crowley byl opět parádní ale tentokrát to Dean asi podělal. Myslím, že bude opět ten zlý a s jeho matkou po ruce dost drsný. =D
No máme se na co těšit. A to že je pauza jsem vůbec nevěděla. =( Děs. =D

2 Kris Kris | E-mail | Web | 28. února 2015 v 14:27 | Reagovat

Bohužel, tak daleko ještě nejsem, abych se k tomu mohla vyjádřit.
Ale jsem ráda, že se slovo Destiel se v tomto článku objevilo více než jednou. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama