New Year, new begining?

2. ledna 2015 v 22:37 |  Welcome to my life


Tak jsem si hezky vynadala v předchozím článku za tu banalitu, tak teď přidám něco trošku rozvinutějšího :D .
Jak se máte? Jak jste si užili Silvestra? Já osobně se teď mám dost mizerně, protože jsem ten poslední den v roce odnesla ošklivou chřipkou. Ale popravdě můžu si za to sama. Co mě to napsalo, chodit ven jen tak, v krátký košili? Hloupá Míša, hloupá (kroutí sama nad sebou hlavou). Ale i tak to bylo úžasné. Čekala jsem, že na mě padne smutek, ještě větší než ve kterém jsem se babrala poslední dobou. Ale to se nedostavilo. Sice tam byli výkyvy nálad ale na to jsem si zvykla. Když začal ohňostroj a já stála (jen v tý košili!) venku obklopena sněhem a kamarádkami, došlo mi něco velkého, díky čemu mě celá depka (snad na delší dobu) přešla. Mám okolo sebe lidi, kteří mě mají rádi, záleží jim na mě. Jsem zdravá, mám kde bydlet a jsou lidi, kteří na tom jsou stokrát hůř. Jen jsem tam prostě stála, opírala se o kamarádky a sledovala ten s ohňostroj s nadějí, že bude líp. Víte každý v životě zažije chvíle, kdy nebude vědět, kam dál, co má v tu chvíli dělat, jak se má posunout, když ho všechno tlačí k zemi. A já vím, že takových momentů bude tolik, že je nikdy ani nespočítám. Ale všechny odejdou tak rychle jako přijdou. Život jde dál. Nikdy se kvůli vám nepřestane točit svět, čas se nezastaví,. všechno jde dál ve svém tempu a vlastně díky tomu se časem sebereme a postavíme se znovu na nohy.
Od té noci cítím, jak se mi lépe dýchá. Vážně cítím, že vše co se stalo v roce 2014 jakoby ustupuje a přichází nová kapitola méhop života. A já ji chci popsat mnohem lepšími slovy a hustěji než tu minulou. A jak to máte vy? Cítíte to taky tak? Já už se teď hrozně těším na všechno, co mě čeká, i když je to zatím jen hrubá představa.
Ale když už jsme u těch plánu na rok 2015, nějaké se týkají i blogu. Tak třeba bych se chtěla zapojit do challange 100 happy days, kdy každý den budu přidávat fotku z toho, co mě ten den potěšilo. Chci se do toho zapojit, aby se ze mě stal optimištější člověk, aby mi došlo, že každý den se dá najít něco, z čeho se můžu radovat. Začnu asi v pondělí.
Dále bych jednou za týden chtěla napsat článek o mém dnu, když ovšem bude co. Aby jste měli možnost nakouknout více do mého života, dozvědět se o mě víc. Taky bych chtěla být víc aktivnější. A přidávat víc článků, které dávají smysl :D . Třeba tenhle článek podle mě vůbec nedává smysl :D . No a jaké plány máte vy? Jo a dali jste si nějaké předsevzetí? Já jsem to vzadal, lepší než bejt sama ze sebe zklamaná snad ještě víc než normálně :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kris Kris | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 12:43 | Reagovat

Jsem srdečně ráda, že po psychické stránce ti je líp. :) Ono se říká, že nejlepší je za vším udělat tlustou čáru, bohužel já to neumím. Ale tak, dobrou zprávou je, že tvůj stav se zlepšil... :)
Jinak, myslím si, že více článků o tvém životě bude jedině přínosem. :3

2 Klára Klára | Web | 3. ledna 2015 v 21:56 | Reagovat

SLibuju, že to bude nejlepší rok! Začínáme už zítra, Míšo! ♥

3 ♥Katarina♥ ♥Katarina♥ | Web | 4. ledna 2015 v 12:01 | Reagovat

Je fajn, mít kolem sebe přátelé.  A pokud je máš, tak jsi šťastný člověk. Alespoň by si měla být. =)
Já si předsevzetí už také raději nedávám, nikdy je nedodržím. =D
Jinak rok 2015 má být mnohem lepší než předešlí. Tak snad se nám letos dobře povede. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama