100 Happy Day - Week 2

19. ledna 2015 v 16:26
Bylo těžký najít každý den něco pozitivního. Ale pomalu mě to nutí se zamýšlet nad věcmi, které se staly a pomalu mi dochází, že všechno není tak černý, jak to na první pohled vypadá :)

Den 8. - 12.ledna 2015 - Pondělí
Zase další nic moc den. Všimli jste si, že to píšu docela často? Ups. No nic, naštěstí mám hned přes koupelnu jeden pokoj, kterej my díky dvěma skvělým osůbkám zvedá náladu. Vždy, když si tam jdu jen sednout, abych si s nima mohla povídat, skončím s bolestmi břicha a rozmazanou řasenkou. A to se vážně hodí :) . N
Docela to tam vypadá i uklizeně, co? :D

Den 9. - 13. ledna 2015 - Úterý
Celý úterý jsem měla dobrou náladu, překvapivě. Mělo to na svědomí to skoro jarní počasí. Taky vám přijde, že jakmile je hezky, všechno je lepší, lidi jsou milejší a vy máte automaticky lepší náladu?

Den 10. - 14.ledna 2015 - Středa
No a ve středu se to počasí zase pokazilo. Ttak jsem si musela zvednout náladu něčím jiným. Co takhle v nějaký hezký kavrně s malinovým koktejlem?

Den 11. - 15. ledna 2015 - Čtrvtek
Tenhle den byl celkem náročný nejenžejsem musela vytrpět šest nekonečných hodin ve škole ale ještě jsme se musela přes dvě hodiny plahočit autem a autobusem domů.Takže největší radost jsem si udělala doa, pomocí černého čaje a mé kočičí plyšové kamarádky. Dostala jsem ji letos k vánocům a docela jsme si na sebe stihly zvyknout :D

Den 12. - 16.ledna 2015 - Pátek
Jak už víte, v pátek jsem byla obklopena příbuznými. Docela psychicky i fyzicky náročné. Takže jsem se spolehla naq osvědčeného zvedače nálady.
(Je to vyfocený screenshotem)
Ladies and gentleman this is Stiles Stilinski being ... Stiles Stilinski.


Den 13. - 17. ledna 2015 - Sobota
V sobotu jsem nedělala překvapivě nic. Takže nebylo nic, co by mi nladu nějak pokazilo. Ale doopravdy jsem se pobavila až večer, kdy jsem sledovala Televarieté (miluju tyhle starý pořady) a brouzdala po Tumblr. Ideální večer :3

Den 14. - 18.ledna 2015 - Neděle
Neděle je pro mě vždycky znamením únavné cesty na intr. Což zabere i s přípravou a mým uměním vstávat těsně před obědem půlku dne. No, naštěstí existuje něco tak úžasného, jako je jídlo. Takže náladu mi zvedl mix ananasu, banánu, šlehačky a kakaa. Jo, jsem hroznej nenažranec :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 22. ledna 2015 v 15:33 | Reagovat

Ono se nedá divit, že v pondělí to bylo nic moc, když pondělí 19. ledna byl údajně nejdepresivnější den v roce:) Já jsem měla docela blbou náladu teda.
Úterý bylo lepší, to je fakt. A to máš pravdu s tím, že když je hezky, tak hned mám náladu lepší:) Já si myslím, že počasí na člověka taky docela působí.

2 Kris Kris | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 22:16 | Reagovat

Ne, sníh je daleko lepší než jarní počasí, proč nikdo nesdílí mou radost?:(
Co to tam u vás je za dobrou kavárnu? Tohle u nás nedělaj :D
Jinak, Stiles i tvá plyšová kamarádka jsou cute. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama