Leden 2015

Labyrint: Útěk

30. ledna 2015 v 23:09 Books
Název - Labyrint: Útěk
Autor - James Dashner

100 Happy Days - Week 3

26. ledna 2015 v 16:13
A je to tady. Pomalu a jistě mě to přestává bavit :D . Ale je to spíš proto, že se v mém životě teď neděje nic extra zábavnýho ani nic, co by mě úplně dělalo nějak extra šťastnou. Všechno je to takový šedivý. A třeba včera jsem an to úplně zapomněla, takže tenhle týden bude bez neděle :D. No nic, tak už se do toho pustíme, ne?

Tag - 7 smrtelných hříchů!

24. ledna 2015 v 21:20 Books
Ahojky, jak si užíváte víkend? Já se radši nepouštím do nějakých velkých akcí a nechávám relaxovat svou mysl. To ale znělo vznešeně, co? :D Projížděla jsem nějaké blogy (hledala jsem inspiraci :D ) a popravdě jsem ji našla. Takže jsem si z této stránky půjčila Tag - 7 smrtelných hříchů. Zaujal mě na první pohled, líbí se mi to pojetí hříchů :) . A teď už se do toho můžeme pustit, ne? :)

100 Happy Day - Week 2

19. ledna 2015 v 16:26
Bylo těžký najít každý den něco pozitivního. Ale pomalu mě to nutí se zamýšlet nad věcmi, které se staly a pomalu mi dochází, že všechno není tak černý, jak to na první pohled vypadá :)

Before I die

18. ledna 2015 v 13:20
Nedávno jsem se zamýšlela nad tím, co všechno chci vlastně v živote stihnout. Něco jako předsevzetí. A k orientaci v tom, co všechno chci zažít mi pomáhají obrázky Before I die... . Takže z toho udělám takovou menší rubriku. Jednou za čas přidám vždycky 5 těhle obrázků v jednom článku. A uvidíme, třeba když to budu mít možnost pořád vidět, nebudu moct nic z toho zapomenout, třeba se mi podaří splnit to všechno rychleji :)


Family meetings

16. ledna 2015 v 22:13 My litlle talks
Huh. Od půl desáté ráno do tří hodin odpoledne jsem trávila svůj den obklopena příbuznými. To nechceš :D . Příležitost, při které jsme se sešly nebyla zrovna veselá. No nic. O tom se bavit nechci. Jako vůbec. Po té první části, kdy jsem viděla nějaké "příbuzný" i poprvé v životě (chytří lidé - na nic se mě neptali a nechali mě žít), jsme se přesunuli do bytu. Naštěstí naše rodina truchlí zlváštním způsobem, takže po pár skleničkách vína,piv, a po trošce smutných slov, mohla přijít ta zajímavá otravná část.

100 happy days - začínáme!

16. ledna 2015 v 21:15
Tak jsem se rozhodla celé ty články poupravit a začít je psát jinak. Jak jste si všimly, nepřidávám je stejně každý den, takže každé pondělí přidám jeden článek, ve kterém budou všechny happy dny z toho týdne. A to pondělí se ale započítá až do dalšího týdne :D . Takže zatím tu bude jen tenhle jeden a v pondělí přidám další. Snad je to dost srozumitelné.
Jedná se o dny o 5. ledna do 11. ledna. Jinak text je samý jako u původních článků, jen je podaný v minulém čase a torchu poupravený.
Jinak více o challangi na této stránce

POTM - FEBRUARY - votting

4. ledna 2015 v 10:15
Na leden už jste vybrali, teď vás čeká vybírat na únor. Dlouho jsem přemýšlela, jakého tématu se to bude týkat. Přece jenom zimní obárzky už byli ale zase únor není úplně jarní měsíc. Tak jsem využila toho, že bude Valentýn a vybrala jsem pěkné obrázky se srdíčkama. A to proto, že takový ty zamilovaný si šetřím na Máj :D

Knižní výva

3. ledna 2015 v 22:23
Jelikož jsem zjistila, že jsem strašně línej člověk i cio se týká čtení, rozhodla jsem se, že si musím najít nějakou motivaci. No a bum, našla se. Jmenuje se Knižní výzav a autorka je k nalezení tady. Jde o to, že si prostě na rok určíte počet knih, které musíte přečíst a postupně si je u sebe na blogu budete odškrtávat. No a jelikož se chci dohnat k tomu abych přečetla minimálně jednu knihu týdně, dám si prozatím 40 knih,které musím za rok přečíst. To číslo si můžu samozřejmě, když to zvládnu dřív, zvýšit.

Papírová města

3. ledna 2015 v 21:40 Books
Název: Papírová města
Autor: John Green