Lets talks about X-mas :3

21. prosince 2014 v 22:21 |  My litlle talks
Říkala jsem, že přidám něco delšího a o vánocích :) . Ale jelikož se mi nechtělo něco jen tak povídat, našla jsem tenhle tag :) . No, díky tomuto se o mě dozvíte zase něco nového, doufám, že se nebudete moc nudit. A vaše odpovědi můžete psát do komentářů, ráda si je přečtu :)


Jaký film je v období Vánoc tvým oblíbeným?
Mám ráda klasický pohádky jako Tři ořechy pro popelušu, S čerty nejsou žerty a tak . Ale nejvíc zbožňuju Grinche,Pelíšky a Sám doma! Vánoce co Vánoce si je pouštím, protože bez nich to není ono. Grinche už mám tenhle rok za sebou, čeká mě Sám doma a Pelíšky :3

Jaká je tvá oblíbené vánoční barva?
Klasické barvy jako zelená, červená a bíla. Evokují vše, co mám ráda - stromeček, světýlka (ty červený jsou nejhezčí :3 ) a sníh :3 .

Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém pyžamu/domácím oblečení nebo se hezky a společensky oblékneš a upravíš?
Už od malička nás mamka nutí usedat k Vánoční večeři jen hezky oblečené. A mě se to líbí. Dělá to ten den více sváteční, takoví speciální :) . Je to jedna z věcí, ke které chci jednou vést i svoje děti :) .

Otevíráš své dárky večer nebo ráno, v kolik?
Nevydržela bych až do rána :D. Něco jiného je to v USA, tam je to prostě vždycky 25 ráno a lidi jsou na to zvyklí, ale u nás? Myslím, že většina rodičů by nevydržela stěžování svých dětí :D . My je otvíráme hned po večeři, mezi pátou a šestou :)

Upekla jsi někdy chaloupku z perníčku?

Co děláš o vánočních prázdninách?
Většinu času absolutně nic :D . No dobře, možná balím a dokupuju dárky. Občas přejedu luxem nějakou místnost jen aby po mě mamka nechtěla něco víc. Taky občas dozdobím nějaké cukroví, jen abych ho pak mohla sníst. A nějaké ty návštěvy příbuzných. No a pak Silvestr. Ale vážně, jediné, k čemu se dokážu sama os sebe dokopat je převalit se z postel do křesla , otočit stránku v knížce a klikat myší :D.

Máš nějaké vánoční přání?
Lepší příští rok, zdraví a štěstí pro všechny co mám ráda, možná i pro ty, co ráda nemám (přece jenom jsou Vánoce) A taky dlouhej seznam knížek, CD a oblečení :D . Ale to je samozřejmě vedlejší :D .

Jaká je tvá oblíbená vánoční vůně?
Mandarinky, vanilka a svařák :3 . Podle mě to do Vánoc prostě patří.

Jaké je tvé oblíbené vánoční jídlo/pochoutka?
Skoro úplně všechno cukroví :D . A potom maminčin bramborový salát. Nejím rybu ale Vánoce bych si bez ní neuměla představit. Popravdě nechápu, jak někdo na Štědrej den může jíst vepřovej nebo kuřecí řízek. Podle mě tradice je tradice a měla by se dodržovat :)
No každopádně celý vánoční prázdniny vypadám nějak takhle:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama