Another ordinary day :3

4. prosince 2014 v 23:43 |  Welcome to my life
Ahoj lidičky. Jakej jste dneska měli den? U nás dnešek proběhl naprosto vyčerpávajícím způsobem. Přepadlo nás stěhovací šílenství a přestěhovávali jsme skoro celej barák :D . Ale tak zase, konečně mám čistě samostatnej pokoj, aniž bych se o něj musela dělit s mojí věčně nespokojenou sestrou. A mezitím jsme ještě stihli péct cukroví, což mi přivodilo vánoční náladu.
PS: Článek nemá žádné téma, jen píšu, protože mám psací náladu :)


Teď ještě si počkat na sníh :3. Nemůžu uvěřit, že už je prosinec. Wow, ještě teď mi přijde, jako by bylo 1. září a já šla znova do toho našeho ústavu. A teď by tu mělo být zase bílo, vonět cukroví a svítit světýlka? Je to zvláštní, jak všechno rychle letí. Vždyť poslední Vánoce byly tak před půl rokem, nebo ne? Taky to tak berete? Jak blížící svátky působí na vás?
Už máte nakoupené nějaké dárky? Já jsem to letos zhlta nějak rychle, už mi zbývá jenom ségra. To nejtežší nakonec . A nezbývají mi skoro žádné peníze :D . Jsem ve vážné potřebě brigády nebo nějakého sponzora :D .
A víte, co si budete přát k Vánocům? Mě to připadá každý rok těžší a těžší. Někdy mi je líto, že jsem vyrostla z let, kdy jsem měla 2 stránkový list s věcmi, které jsem si přála. A bylo mi jedno, že tam mám minimálně 3x panenku Barbie akorát pokaždý s jiným oblečkem a už vůbec jsem se nezajímala o to, kolik to stojí. Takže teď si přeju jenom knížky a CD. Přesto mi naši neodpustí, když si nenapíšu seznam. Škoda papíru.
Na prosinec toho moc v plánu nemám, jen bych se konečně chtěla pohnout se čtením a přečíst nějaké knížky z mého seznamu. A na konec tohoto kouzelného měsíce bych chtěla někam vypadnout s mýma holkama :3 . Jaké plány máte vy?
Když už jsme u těch knížek, nějak jsem se zasekla na Alianci. Je to úžasná knížka, baví mě a vážně chci vědět, co se stane,ale nějak se nemůžu pohnout. Přemýšlím, že to vzdám ale na to mě ty díly předtím až moc uchvátily. Problém je v tom, že místo toho, abych četla dělám naprosto jiné věci. Jako klábosení, sledování Lovců (i těch starších dílů, jsem na to ujetá) a dalších seriálů spíše staršího vydání, brouzdáním po sociálních webech a posloucháním něčeho tak úžasného jako je Ed (Sheeran) :3 . Vážně, kdo ještě neslyšel jeho poslední album, měl by si ho pustit. Tohle je jedno z mála alb, na kterém se mi líbí všechny písničky. A taky můžu doporučit No Sound Without Silence od Scriptů :3 .
Radši končím, tohle mé doporučování by se mohlo táhnout až do příštího roku. Tak dobrou noc, ráno, odpoledne, nebo v kterou dobu to čtete :D . Pokusím se ozvat brzo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Butty Butty | Web | 5. prosince 2014 v 12:30 | Reagovat

Ahoj,
taky jsme uvažovala že si na vánoce přečtu nejakou knížku, a copak na to zbývá čas? NE, prostě ne. Možná by i byl ale já radci zapnu ntb než abych otevřela knížku. Strašný semnou!
Horší a horší :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama