Prosinec 2014

Happy New Year 2015

31. prosince 2014 v 15:28 My litlle talks
A je to tu po roce zase. Popravdě tenhle den mám radši než Sťedrej den. Je to takový završení uplynulého roku a začátek nového, lepšího. Přejdu rovnou k věci, jsem ve skluzu a píšu na mobilu, což mě fakt nebaví :D. Takže bych vám chtěla popřát vše nej do nového roku, ať je lepší než tenhle. Užijte si dnešek jak nejvíc můžete, já rozhodně užiju :D. Napíšu vám až druhého, prvního budu bez internetu. Tak se mějte blaze :) jo a pamatujte silvestr je poslední šance v roce na odpouštění.


Merry Christmas! :3

24. prosince 2014 v 15:22 My litlle talks
Tak a je to tu. Den na který minimálně dva týdny všichni čekáme. Nebudu to nijak prodlužovat. Přeji Vám, aby jste měli šanci na chvíli se pozastavit, sednout si, kouknout na jednu či dvě pohádky a hlavně být s lidmi, které máte rádi. Protože nikdo si na Vánoce nezaslouží být sám! A taky aby se Vám splnilo vše, co si přejete. Jo a nezapomeňtě - sliby se mají plnit o Vánocích!
Takže :

PS: Tohle je to nejroztomilejší, co jsem kdy viděla :3

POTM - JANUARY - voting

22. prosince 2014 v 16:27
Na leden budete volit z fotek s ještě zimní tématikou. Vybrala jsem tym, které se mi nejvíc líbí a vy z toho vybrete tu nej. Jelikož jsem to všechno začala moc pozdě, můžete volit jen do 1.1.2015.

POTM - DECEMBER

22. prosince 2014 v 14:17
Tak jo rozhodla jsem se konečně něco dělat s rubrikou Photo of the month. Takže fotku na prosinec ještě vyberu sama ale na leden začenete vybírat vy.
Do konce měsíce bude menu zdobit tahle fotka. No nejsou úžasní? Nejde je nemilovat :D

Supernatural Cast
z leva - Richard Speight, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins a Rob Benedict.

Lets talks about X-mas :3

21. prosince 2014 v 22:21 My litlle talks
Říkala jsem, že přidám něco delšího a o vánocích :) . Ale jelikož se mi nechtělo něco jen tak povídat, našla jsem tenhle tag :) . No, díky tomuto se o mě dozvíte zase něco nového, doufám, že se nebudete moc nudit. A vaše odpovědi můžete psát do komentářů, ráda si je přečtu :)

Photo of the day 19.12.2014

19. prosince 2014 v 21:15
Ahoj, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Tenhle týden toho bylo nějak moc. Většin u času jsme byly venku, chodili po městě a nakupovali dárky. A kromě času nějak nebyla ani nálada. Když už nám ve škole dali volno a šoupli nás na počítače, místo blogování jsem visela očima na youtube a snažila se vtělit se do té obrazovky. Našla (divnej výraz :D) jsem jednoho skvělého youtubera (Connor Franta) a není to jen o tom, že je neskutečně roztomilej ale o jeho názorech, o jeho vyjadřování a taky miluje Hvězdy nám nepřály :3. No nic, nebudu se tu přece rozplývat ne? :D
Ale to blogování hodlám tyto dva volný týny napravit. Hned zítra by tu měl snad přijít nějaký větší normálnější článek. Nejspíš s vánoční náladou (jedno tajemství-miluju Vánoce!).
No a jak se mátě vy? Jaký byl váš týden? Taky na vás lehla vánoční idylka? I když už jsem u toho youtube, sledujete nějakého youtubera?
Tenhle obrázek je z Tumblr (myslím) a přijde mi prostě nádherný. evokuje ve mě divokost, přírodu, vášeň a zimu :3

Eleanor a Park

13. prosince 2014 v 17:18 Books
Název: Eleanor a Park
Autor: Rainbow Rowell

Anotace (z webu databazeknih.cz): Romance ze školního prostředí, neobvyklá je v tom, že hlavní hrdinka není nejkrásnější holka na škole a její milý není nejúžasnější borec; ona je obyčejná, trochu při těle, on nenápadný kluk s částečně asijskými předky. Jejich zvolna se vyvíjející vztah překvapí je samotné a je líčený tak, že když se poprvé vezmou za ruku, připraví to o dech je i čtenáře.

Photo of the day: 7.12.2014

7. prosince 2014 v 13:30
Ahoj. Jak se máte? Jak si užíváte druhou adventní neděli? Už máte napečený nějaký cukroví? Já se právě chystám na intr abych zítra mohla po dvou klidných týdnech začít zase fungovat v tom mém hektickém "reálném" světě. Uff, no uvidíme jak to zvládnu. Snad taky konečně dočtu tu Alianci ale to je velmi naivní představa. Pokusím se sem nějaký delší článěk napsat hned zítra ale nic neslibuji,nevím, jak to budu stíhat.
A teď už k té fotce, našla jsem jí na WeHeartIt a nemůžu se jí nabažit, taky se vám líbí tak jako mě?

Another ordinary day :3

4. prosince 2014 v 23:43 Welcome to my life
Ahoj lidičky. Jakej jste dneska měli den? U nás dnešek proběhl naprosto vyčerpávajícím způsobem. Přepadlo nás stěhovací šílenství a přestěhovávali jsme skoro celej barák :D . Ale tak zase, konečně mám čistě samostatnej pokoj, aniž bych se o něj musela dělit s mojí věčně nespokojenou sestrou. A mezitím jsme ještě stihli péct cukroví, což mi přivodilo vánoční náladu.
PS: Článek nemá žádné téma, jen píšu, protože mám psací náladu :)