Historicky první článek na tomto blogu!!!

27. září 2014 v 1:01 |  My litlle talks
Strašně se omlouvám za idiotský název,ale v jednu ráno se poněkud obtížněji myslí.
A taky, co jiného se dá vymyslet pro první článek na novém blogu? A možná je to taky tím, že nejsem moc kreativní, co se týká názvů. To mi vážně nejde, takže podobné debilní názvy se tu možná budou objevovat častěji.
Tak a jdeme na to.
Představuji vám tento blog s názvem Lets-talk-about - Just litlle talks. Původně v adrese mělo být přidané it ale nějak jsem to pozapomněla.
A abyste měli představu, o čem tento blog vlastně bude, podělím se s vámi o velice krátkou a nezajímavou historii mého blogování. Měla jsem tři blogy a dva z toho byly fan blogy, o fantasy (je to fantasy?) seriálech, jako jsou Charmed (Čarodějky) a The Vampire Diaries (Upíří Deníky). Ten třetí byl nepovedený pokus na blogspotu o mých oblíbených knížkách. Jo, jsem tak trochu posedlá seriály (a nejen tím) s tímto tématem. Upíři, vlkodlaci, banshee, přemožitelky, čarodějky, andělé, lovci. To je moje krevní skupina. Ale poslední dobou se tato posedlost poněkud zmenšuje. Jasně, pořád mám ráda tyhle seriály. Právě čekám na pár sérií a můžete si být jistí, že se tu objeví. Ale rozhodla jsem se zavést jiný způsob. Měla jsem pocit, že na mých blozích to bylo většinou jen o mě. A bylo mi jedno, že se k tomu nikdo nevyjadřuje. A tak jsem se probírala články, snažila se zlepšit blog, četla jsem i články jiných blogerek. A pak jsem prostě přišla na to, že na starém blogu to prostě už nebylo ono. Jakoby mi ten prostor nestačil. Protože moje myšlenky se staly obsáhlejší.
Jsem hrozně přemýšlivý člověk. Teda ne v tom smyslu, že dřív myslím, než mluvím. To vůbec ne. Ale prostě přemýšlím nad vším a strašně nutně potřebuju své myšlenky ventilovat. Takže se rozhodně nemusíte bát, že můj blog bude čistě o vymyšlených seriálech. To vůbec ne. Chci do toho zatáhnout své názory, myšlenky a postřehy. Také tu bude hodně knížek. Ony jsou totiž můj život, víte?
A teď se dostávám k tomu, proč se můj blog jmenuje tak, jak se jmenuje. Nejen, že se chci podělit o své názory, chci sdílet i ty vaše. Prostě chci vést nějaký rozhovor (i kdyby v komentářích) s každým, kdo má na něco stejný názor jako já, nebo naopak ne a chtěl by se se mnou hádat (strašně ráda se hádám). Prostě budu potřebovat vaše komentáře.
A můžete začít s tím, že mi pod tento článek napíšete, jaké seriály sledujete. Nebojte, je to jen na zkoušku :) .
Tak a teď vás musím varovat, že mé články nebudou tak časté a pravidelné. A taky teď v říjnu budu hodně přidávat své názory na nové díly seriálů, jako jsou Lovci Duchů (pro další články už jen SPN nebo Lovci) a Upíří Deníky (TVD/Deníky). Protože to budou nové díly a já budu plná dojmů. A taky se s vámi musím/chci/potřebuju podělit o názor na poslední díl Vlčího mláděte (Teen Wolf/ TW). Ale s postupem času se tu víc a víc budou objevovat "normální" články, jen se musím naučit sdělovat své myšlenky. Ne všechny, nebojte se. Ale k jádru věci, teď zezačátku se tu může objevit článek tak jednou max. dvakrát do týdne, o víkendu jsem ale většinou (podle nálady) více aktivnější. Důvod je naprosto jednoduchý: intr :D .
No, to bude asi všechno. Čekám na vaše komentáře a hned zítra bych sem mohla nacpat první článek, co vy na to?
Varování: posedlost animacemi, videi a smajlíky :D O:)
PS: Kdyby někdo z vás dělal grafiku, pomohli byste mi? Protože jsem naprosto zoufalá z vzhledů na blogu. Vážně, vážně zoufalá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama